Liberty City
4.7 (4)

Opis:

Liberty City  to najnowsza gra mobilna, w której gracze muszą odkrywać miasto, gromadzić własne braterstwo i cieszyć się ekscytującą rozgrywką, poczuć się jak prawdziwy gangster. Projekt powstał z myślą o tych, którzy już dawno zmęczyli się graniem po stronie dobra. Czasami chcesz zająć inne stanowisko i stać się przyczyną bezprawia. Liberty City to niesamowita okazja, aby przyzwyczaić się do nowego wyglądu i cieszyć się ekscytującą i ekskluzywną rozgrywką.


W Liberty City weźmiesz udział w prostych strzelaninach, które zostały doskonale dostosowane do urządzeń mobilnych. Poznaj miasto, znajdź przydatne kontakty i zostań autorytetem. W Liberty City jest wiele różnych zadań, które nie zostały jeszcze wykonane. Jak długo będziesz sobie z nimi radzić? A czy możesz stać się bogatszy? Rozpocznij opis przejścia Liberty City, aby się dowiedzieć.


Tworząc projekt, twórcy skupili się na najlepszych i najpopularniejszych w tym gatunku. Na pewno poczujesz, że widziałeś już te ulice w GTA. Jednak w rzeczywistości karta jest dość wyjątkowa. Na nim czekasz na radykalnie nowe misje i zadania.


Zarządzanie w Liberty City jest intuicyjne. Przypomina mechanikę niemal wszystkich innych gier, w których trzeba się poruszać. Jeśli jest coś, na co warto zwrócić uwagę, to interfejs. Poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje gra. Liberty City ma znacznie większy potencjał, niż mogłoby się wydawać nowicjuszowi.

Przemierzaj ulice, kontrolując bohatera z perspektywy trzeciej osoby. Możesz cieszyć się relaksującym trybem gry, ponieważ Liberty City nie wymaga błyskawicznej akcji. Zachowaj czujność, ale też nie wpadaj w panikę. Wszystkie bitwy odbywają się w wygodnym trybie, a wygrać może nawet absolutny początkujący w grach mobilnych.

Gracze mają dostęp do własnej siedziby, którą mogą odwiedzić w dogodnym dla siebie czasie.


Możesz łączyć i używać różnych strategii. Wymyśl unikalną taktykę do wykorzystania przeciwko wrogowi.

Ubieraj się w stylowe stroje, szukaj najlepszego sprzętu!


Reklama

Liberty City

Ocena:

(4)
4.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/02 09:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |