Global City: Build and Harvest
0 (0)

Global City: Build and Harvest

Opis:

Global City: Build and Harvest  to gra mobilna, w której gracz zbuduje własne miasto, korzystając z wielu dostępnych opcji. Bez dynamiki i pośpiechu! Projektuj ulice, polegaj wyłącznie na własnych postępach i rozwijaj miasto Global City: Buduj i zbieraj we własnym tempie.

Musisz wyposażyć wybrzeże, założyć operacje wydobywcze i wykonać wiele zadań, przed którymi stoją menedżerowie. Weź sprawy w swoje ręce.


Gry przypominające Global City: Build and Harvest cieszyły się ogromną popularnością wiele lat temu. Zawsze chciałeś poczuć się jak burmistrz? Teraz każdy ma taką możliwość!

Nie potrzebujesz żadnych unikalnych umiejętności, aby zacząć grać w Global City: Build and Harvest. Bez biegania, bez uników i bez strzelania. Uważnie przestudiuj interfejs, aby naprawdę cieszyć się stopniowym rozwojem miasta w Global City: Build and Harvest.


Twórcy projektu pracowali nad grafiką i wyglądem budynków. Global City: Build and Harvest to idealne miejsce na relaksujący wieczór przy ekranie.


Będziesz nie tylko obserwować rozwój swojego miasta, zbierać zyski, a następnie ponownie inwestować je w budynki. Twórcy Global City: Build and Harvest przygotowali dla graczy wiele ciekawych zadań, których wykonanie często zajmuje dużo czasu (ale są też bardzo proste, z którymi każdy sobie poradzi). Zdobądź nagrody i przyspiesz swój osobisty postęp!

Rozwijając miasto w Global City: Build and Harvest, należy zwrócić szczególną uwagę na wydobycie. To właśnie oni będą musieli zostać sprzedani na rynku gier, aby jak najlepiej wykorzystać to, co w danej chwili jest możliwe. Minerały są kluczem do gospodarki Global City: Build and Harvest.

Jeśli gra naprawdę Ci się spodobała, możesz zaprosić znajomych do przyłączenia się. Kto może przyspieszyć namacalne postępy? Czyje miasto jest lepsze? Który lider odnosi większe sukcesy? Rozpocznij wyścig!


Reklama

Pobierz Global City: Build and Harvest 0.4.6509

Nowości w tej wersji
Dear Mayors!
We hope that you like the new features and buildings in this update.
There are also some small visual improvements for you to enjoy: the windows, menus and buttons now look even nicer and more convenient to use!
Hurry over to Global City and see for yourself!
informacje ogólne
wersja 0.4.6509 (46509)
Data umieszczenia 2022-03-14 12:54
rozmiar 141.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje My.com B.V. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/03 09:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |