Ertugrul Gazi 3
0 (0)

Opis:

Ertugrul Gazi 3  to gra mobilna, w której gracze muszą odbudować i przejąć kontrolę nad legendarnym Imperium Osmańskim. Czy możesz zostać potężnym przywódcą? Co powiesz na utrzymanie władzy? Zacznij grać w Ertugrul Gazi 3, aby się dowiedzieć.

Twórcy sprawili, że gra jest naprawdę realistyczna. Z tego powodu może nie być odpowiedni dla właścicieli przestarzałych urządzeń. Jednak nawet „słabe” nowoczesne modele mogą zapewnić wygodne przejście.


Krajobrazy w Ertugrul Gazi 3 są hipnotyzujące. Chcę spacerować, odkrywać i cieszyć się widokami. Tylko nie zapominaj, że zawsze masz coś do zrobienia! To, co dzieje się na ekranie w Ertugrul Gazi 3, uzupełniają niesamowite ścieżki dźwiękowe, które zmieniają się wraz z postępami. Wszystko to tworzy zupełnie niepowtarzalną atmosferę. Ertugrul Gazi 3 to oszałamiająca grafika 3D i wysoka rozdzielczość, harmonia i realizm, piękno. Gra nie przypomina popularnych projektów o tematyce średniowiecznych bitew. Tutaj gracz ma zupełnie inne zadanie.


Ertugrul Gazi 3 jest bliski rzeczywistości nie tylko wizualnie. Twórcy zapewnili możliwość wysłuchania historycznych dialogów, poznania zupełnie innych, ale niezwykle zapadających w pamięć postaci. Chcesz bez końca odkrywać świat Ertugrul Gazi 3! Jest w tym znacznie więcej niż tylko krajobrazy.


Gra wymusza na Tobie nieustanne wykonywanie zadań, które wpływają na przebieg fabuły, osobisty postęp gracza. Zadania w Ertugrul Gazi 3 mogą być bardzo zróżnicowane. Nigdy nie wiesz, jakie kłopoty napotkasz w następnej kolejności, ale zawsze możesz liczyć na przygodę.

Zacznij walczyć z wrogami stojącymi na drodze. Aby to zrobić, musisz użyć miecza. Naucz się posługiwać bronią, aby częściej wygrywać.


Walki nie zajmą większości czasu, więc pomogą doskonale urozmaicić rozgrywkę. A jednak czasami gra powinna Cię denerwować!

Zainstaluj Ertugrul Gazi 3, aby odkryć zupełnie nową, ale także niesamowicie piękną, żywą rzeczywistość.


Reklama

Pobierz Ertugrul Gazi 3 1.0

informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2022-01-30 09:32
rozmiar 117.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje UMURO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/04 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |