Heroes of the Dark
0 (0)

Heroes of the Dark

Opis:

Heroes of the Dark  to gra mobilna osadzona w świecie fantasy. Tutaj wampiry, ludzie i wilkołaki walczą między sobą. Kiedy świat pogrążył się w ciemności, frakcje te rozpętały wojnę, która nie ustała do dziś.

Ciesz się odgrywaniem ról online, spotykając wszystkich graczy z całego świata. Pokaż wszystkim swoją wyższość! Podróżuj po wiktoriańskim świecie i rozwiązuj jego tajemnice. Czy zdołasz przetrwać w uczciwej walce z niebezpiecznymi potworami? Spójrz swoim lękom w oczy, aby się dowiedzieć.

Rekrutuj i trenuj od podstaw utalentowanych i zapadających w pamięć bohaterów z różnych frakcji. Dopiero w momencie, gdy wszystkie najlepsze umiejętności zostaną ujawnione, będziesz mógł regularnie wygrywać. Weź udział w bitwach 5 na 5, aby pokazać przeciwnikom własne postępy. Znajdź nowe taktyki i odblokuj więcej funkcji w Heroes of the Dark. Zrealizuj talent nauczyciela!

Rozwiń własną posiadłość, w której zaczyna się historia. To tutaj odkryjesz podstawy czarnej magii. Świat Heroes of the Dark jest najeżony wieloma tajemnicami, których zwykły śmiertelnik nie jest w stanie rozwiązać. Musisz także stać się częścią wiktoriańskiego świata i znaleźć klucz, który otwiera drzwi do władzy.


Gra musi być stale studiowana. Im więcej czasu spędzisz w sieci, tym więcej kombinacji, umiejętności i klas się otworzy. Nigdy nie zapominaj, że wszystko, co dzieje się w Heroes of the Dark, jest przesiąknięte magią. Regularnie kieruj się swoimi siłami, aby nie stracić przewagi nad wrogiem (lub szybko go dogonić).


Nawet jeśli śpisz lub cieszysz się zasłużonym odpoczynkiem, rozwój w Heroes of the Dark trwa. Jeśli chcesz przyspieszyć tempo gry, wyślij swoich bohaterów na eksplorację lochów. Potem pozostaje tylko cieszyć się wolnym czasem. Pamiętaj, aby zalogować się do gry kilka godzin po rozpoczęciu misji, aby zebrać dużo wydobytych skarbów. Kliknij ikonę Heroes of the Dark każdego dnia, aby nie przegapić niczego ważnego!


Reklama

Heroes of the Dark

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/05 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |