ArcheryWorldCup Online
0 (0)

ArcheryWorldCup Online

Opis:

ArcheryWorldCup Online  to mobilny symulator, który pozwala każdemu nauczyć się strzelania z łuku. Określ kierunek wiatru, wyceluj, naciągnij sznurek i przygotuj się do strzału. Jeśli cel w ArcheryWorldCup Online stoi w miejscu, trafienie go będzie tak proste, jak łuskanie gruszek. Sytuacja zmienia się dramatycznie, gdy zaczyna się ruch. Jeśli wcześniej gracz był zainteresowany tylko korektą wiatru, teraz będzie musiał prowadzić cel, biegnąc trochę do przodu.


Każdy strzał w ArcheryWorldCup Online fascynuje i sprawia, że ​​drżysz z zachwytu. Kiedy gracz wystrzeliwuje strzałę, czuje ulgę. Ale najprzyjemniejszą rzeczą jest trafienie w cel. Rozwijaj, ulepszaj swoje umiejętności łucznicze i zdobywaj bezgraniczną miłość publiczności!


Bierz udział w zawodach i ustanawiaj własne rekordy. Czy możesz pokonać sławnych sportowców? Ile czasu zajmie nauczenie się strzelania w ArcheryWorldCup Online, aby dostać się na prowadzenie? Zainstaluj aplikację, aby się sprawdzić!


Zdobądź nagrody i popraw swoje umiejętności w trybie dla jednego gracza, jeśli jesteś początkującym. Nie ma sensu brać udziału w zawodach na dużą skalę, jeśli jeszcze nie nauczyłeś się strzelać. Zacznij rywalizować, gdy poczujesz się pewnie we własnych umiejętnościach. A decydującym czynnikiem będzie możliwość trafienia w ruchome cele. Podczas interakcji ze statyką nie powinieneś mieć nawet szansy na spudłowanie.


ArcheryWorldCup Online nie nudzi się nawet przy codziennej praktyce. Stał się doskonałym timekillerem, który pokochali użytkownicy z całego świata.


Chcesz zacząć rywalizować ze znajomymi? Czy zawsze marzyłeś o tym, aby dowiedzieć się, który z Twoich znajomych jest najdokładniejszy? Następnie zaproś znajomych do ArcheryWorldCup Online i rywalizuj z nimi w czasie rzeczywistym. Ale nie zapominaj, że początkujący mogą potrzebować wskazówek. Zostań przewodnikiem, który uczy początkujących w łucznictwie.

ArcheryWorldCup Online to emocje, sport i duch rywalizacji. Gra sprawi, że będziesz nerwowy, ale odpowiedni dla graczy w każdym wieku.


Reklama

Pobierz ArcheryWorldCup Online 40.8.1

Nowości w tej wersji
Fix bugs
informacje ogólne
wersja 40.8.1 (83)
Data umieszczenia 2021-08-20 23:53
rozmiar 32.94 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje BIGJAM na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/06 09:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |