Opis:

Freeze Rider  to gra mobilna, w której każdy może cieszyć się unikalnym rodzajem surfingu po lodzie. Trzeba pokonywać długie dystanse, wykonywać dużo manewrów, żeby być na mecie. Będzie to wymagało specjalnych umiejętności, których nie można zdobyć w innych projektach. Możesz je zdobyć wyłącznie w swobodnym Freeze Rider. Ta gra różni się od wielu innych popularnych projektów, chociaż przypomina stylem biegacza. Odkryj nowe i ciesz się wyjątkową rozgrywką.


Freeze Rider jest łatwy w obsłudze i dostępny dla graczy w każdym wieku. Nie będzie problemów z rozwojem interfejsu. Jeśli chcesz iść dalej, aby wytyczyć większą ścieżkę, powinieneś rozwinąć reakcję, nauczyć się fizyki gry.

Twórcy Freeze Rider wykonali specjalną pracę nad stylem projektu. Otoczenie jest niezwykle realistyczne, sylwetki postaci są uproszczone. Nie masz żadnych rozrywek! Ciesz się Freeze Rider w pełni i ustanawiaj nowe rekordy.


Osobnym atutem gry była możliwość wygodnego sterowania nawet ze smartfona o niskim poborze mocy. Odrzucając realistyczne obrazy i elementy otoczenia, twórcy projektu skupili się na jego dostępności. Freeze Rider może zostać opanowany przez absolutnie każdego. Bez opóźnień i awarii, bez nagrzewania się urządzenia! W takich grach szczególnie ważna jest szybkość reakcji, którą można stracić z powodu niewystarczającej mocy smartfona.


Minimalistyczne otoczenie w Freeze Rider nie oznacza braku różnorodności. Gracz trafi do wielu pięknych miejsc (każde o niepowtarzalnej kolorystyce). Osiągaj wyżyny, aby odblokować nowe lokalizacje i możliwości.

Freeze Rider jest całkowicie darmowy. Nie ma to nic wspólnego z inwestycjami. To jeden z sekretów popularności projektu.

Jeśli chcesz urozmaicić, zdobywać skórki, odblokowywać nowe postacie. Ilość dostępnych pozycji zależy od czasu spędzonego w grze, twoich postępów i umiejętności. Rozwijaj się, aby nie przegapić możliwości, które są teraz dostępne!


Reklama

Pobierz Freeze Rider 1.5

Nowości w tej wersji
Gameplay improvements
informacje ogólne
wersja 1.5 (21)
Data umieszczenia 2020-12-03 08:57
rozmiar 37.55 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje HOMA GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/07 09:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |