Opis:

Color Fall  to zręcznościowa gra mobilna, w której sterujesz piłkami przesuwającymi się po platformach. Postaraj się dotrzeć do końca!

Nadal wydaje się, że jest to bardzo łatwe? Color Fall zmieni zdanie. Osiągnięcie pożądanego rezultatu wymaga wielu prób.


Styl gry jest niezwykle prosty, a interfejs posiada minimum funkcji. Ale tego właśnie potrzebuje gra zręcznościowa! Będzie pasować zarówno tym, którym zupełnie daleko od gier mobilnych, jak i tym, którzy od dawna szukają nowych projektów, w odwiecznym poszukiwaniu zabójców czasu.

Color Fall stał się grą typu one-touch, która pozwala zabić czas w każdej sytuacji. Może to być nudny wykład lub wycieczka komunikacją miejską. W Color Fall jesteś wyłącznie odpowiedzialny za jedną grę i własne postępy w niej. Zaloguj się i wyloguj z aplikacji w dowolnym momencie! Jeśli musisz zrobić pauzę, zawsze możesz to nadrobić, próbując ponownie.

Color Fall jest całkowicie darmowy. A to oznacza, że ​​dorośli będą mogli bawić dzieci tą grą i zachować spokój o własne finanse. Twoje umiejętności i wydajność nie ulegną poprawie, jeśli dokonasz zakupu. To bezwarunkowy plus, który przyczynia się do promocji projektu.


W Color Fall nie musisz bez końca kontrolować kulek (jak to bywa w wielu podobnych grach). Istnieje punkt wyjścia i cel końcowy, który można osiągnąć. Czy to proste? Nie!

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że w opanowaniu Color Fall nie ma nic trudnego. Jednak z każdym nowym poziomem intensywność wzrasta.

Jeśli zatrzymasz się w miejscu, nie usuwaj gry ze swojego urządzenia. Każdy poziom w Color Fall można przejść, ale czasami wymaga to wielu prób. Im więcej ćwiczysz teraz, tym łatwiej będzie ci w przyszłości.


Będziesz musiał szybko podejmować decyzje, zapamiętać położenie tabliczek. Color Fall pomoże rozwinąć inteligencję (choć początkowo projekt nie sugeruje takiej możliwości).

Gracze uczą się nowych rzeczy, zaczynają szybko myśleć, a nawet skanować ekran oczami. Dołącz teraz!


Reklama

Pobierz Color Fall 1.01

informacje ogólne
wersja 1.01 (2)
Data umieszczenia 2022-03-03 11:05
rozmiar 30.65 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Altivasoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/08 09:03
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |