PixelJunk Monsters
0 (0)

Opis:

PixelJunk Monsters  to gra mobilna, w której musisz odkrywać nowe wyspy i podziwiać niesamowite krajobrazy w pięknym stylu. PixelJunk Monsters pomoże Ci uciec od codzienności i przenieść się do niesamowicie pięknego świata, w którym gracze mogą budować niesamowite budynki i opanować podstawy magicznych umiejętności.


Trzeba krok po kroku otwierać przestrzenie oceanu i szukać nowych lądów. Obecnie w PixelJunk Monsters dostępnych jest 200 wyzwań, ale z czasem zostaną dodane kolejne. Deweloperzy słuchają opinii opinii publicznej i aktywnie aktualizują oraz udoskonalają projekt z ogromnym potencjałem. Im dłużej grasz w PixelJunk Monsters, tym więcej zawartości odblokujesz. Nowa aplikacja nie pozwoli graczom się nudzić!


W PixelJunk Monsters możesz budować różnego rodzaju wieże i wykorzystywać je we własnych strategiach. Jest też wieża z miotaczem ognia i odbijająca ataki z powietrza. Co będzie teraz przydatne?

Szybko reaguj na wszystko, co się dzieje i wykorzystuj umiejętności nabyte w PixelJunk Monsters, aby rozwijać się jeszcze wydajniej i przyspieszać własne postępy. Zostań niezwyciężonym władcą wysp!

PixelJunk Monsters posiada również elementy gry karcianej. Musisz zebrać w całość prawdziwy potencjał. Zbieraj karty, aby odblokować nowe wieże i stosuj inne taktyki niż obecnie dostępne. Im więcej kart, tym więcej opcji.


Myślisz, że rajskie wyspy są bezpieczne? PixelJunk Monsters zmieni Twoje zdanie! Na drodze staną potężne potwory, z którymi będziesz musiał walczyć. Nie ma innego wyjścia. Jeśli nie zabezpieczysz okolicy, gra będzie gorączkowa i nieefektywna. Najpierw walcz, a potem zastanów się nad potencjalnym rozwojem wyspy. Podróżuj i odkrywaj nowych przeciwników, aby bitwy były przyjemniejsze! Nadążaj za tempem PixelJunk Monsters, abyś nie tracił czasu. Zawsze aktualizuj swój arsenał.

W PixelJunk Monsters możesz grać sam lub rywalizować ze znajomymi.


Reklama

Pobierz PixelJunk Monsters 1.0.2

Nowości w tej wersji
Fixed crash when first scene load
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (43)
Data umieszczenia 2022-03-04 10:32
rozmiar 141.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/09 09:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |