Deweloperzy Fishdom Blast
3.6 (4)

Deweloperzy Fishdom Blast

Opis:

Fishdom Blast  to gra mobilna, w której gracz będzie rozwiązywał różnorodne łamigłówki, zanurzając się w świecie ukrytym przed wzrokiem ciekawskich. Musisz być pod wodą. Myślisz, że na dole nie ma nic ciekawego poza glonami? Zło! Fishdom Blast skłania do ciągłego myślenia, rozwija intelekt i zajmuje umysł podczas podróży komunikacją miejską lub w chwilach nudnego oczekiwania.


W grze możesz rozwiązywać zagadki we własnym tempie, ciesząc się żywą kolorystyką. Żadnych konkursów i zobowiązań! Wyłącz i wróć do Fishdom Blast w dowolnym momencie.

Gra jest odpowiednia zarówno dla nastolatków, jak i dorosłych graczy. Daje wyjątkowo pozytywne emocje, które są tak potrzebne po ciężkim dniu pracy (czy szkoły).


Podczas gdy poziomy w Fishdom Blast są często naprawdę trudne, możesz zrelaksować się w trybie łatwym. Wypróbuj różne podejścia, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie zagadki.

Aby gra nie wydawała się monotonna, twórcy dodali do niej boostery, które radykalnie zmieniają przebieg układanki. Znajdź wszystkie power-upy w Fishdom Blast i ułatw sobie nawet najtrudniejsze zadania!

Fishdom Blast stał się kolorowym modelem akwarium, w którym możesz poruszać się po różnych lokalizacjach. Czekasz na różnorodne budynki i sekrety. Przechodź poziom po poziomie, aby nie przegapić niczego ciekawego.

Twórcy zwrócili szczególną uwagę na rozwój osobowości towarzysza gracza. To bystra i charyzmatyczna postać, która potrafi nawet oszukać gracza. Śmiejcie się razem i bądźcie cierpliwi!


Charakterystyczne cechy Fishdom Blast na Androida:

  • spokojna rozgrywka i prosty interfejs;
  • wiele zagadek, które przyczyniają się do rozwoju inteligencji;
  • bawić się mogą zarówno dzieci, jak i dorośli;
  • różnorodność jasnych lokalizacji i unikalna koncepcja;
  • gracz ponosi wyłączną odpowiedzialność za swoje postępy, może w dowolnym momencie włączyć grę lub ją opuścić;
  • możliwość relaksu podczas przechodzenia poziomów, grania w wygodnym tempie.

Fishdom Blast ma ogromny potencjał i na pewno będzie się rozwijał.


Reklama

Deweloperzy Fishdom Blast

Ocena:

(4)
3.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/10 09:34
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |