Oath of Knights
0 (0)

Opis:

Oath of Knights  to karciana gra mobilna, w której gracze muszą zanurzyć się w tajemniczym świecie fantasy. Historia rozgrywa się tysiąc lat temu. Wszechświat Oath of Knights jest różnorodny, żywy i niesamowicie niezapomniany. Użytkownik na pewno będzie chciał wracać do gry raz za razem.

Musisz dotknąć magicznego świata, nad którym wisi straszliwe zło. Pokonaj straszliwe siły, które zagrażają równowadze wszechświata!


Będziesz ciągle odkrywał nowych bohaterów, rozwijał własne budynki. Gracz będzie musiał stale tworzyć zbroje i nowe bronie, aby nadążyć za tempem gry. Twórz nowe rzeczy, odblokowuj dodatkową zawartość i ewoluuj w rekordowym czasie, aby pokonać straszliwą siłę, która zagraża światu Przysięgi Rycerzy.


Często użytkownicy tracą z oczu podobne projekty. Gry karciane wydają się czymś skomplikowanym. Stają się jednak niezwykle ekscytujące, jeśli deweloperzy stopniowo otwierają zawartość, dostosowują proces włączania do gry i tworzą przyjazny dla użytkownika interfejs, z którym każdy może się zapoznać (nawet w kilka minut).


Najpierw musisz skupić się na każdym wydarzeniu w Oath of Knights. Jeśli przegapisz etapy gry, istnieje duże ryzyko, że nie zwrócisz wystarczającej uwagi na mechanikę i nie dowiesz się zbyt mało o kartach dostępnych na wczesnych etapach.

W Przysiędze Rycerzy dostępnych jest łącznie 10 klas. A dla każdego z nich jest wiele kart! Przestudiuj zdolności każdej z klas, aby z zyskiem wykorzystać karty w bitwie. Wygraj przy minimalnych stratach i ciesz się strategią Oath of Knights!


W grze masz okazję walczyć z graczami z różnych części świata. Naucz się najlepszych sztuczek od tych, którzy lepiej używają kart. A na słabych przeciwnikach możesz przetestować nowe strategie.

Jaka będzie następna walka w Przysiędze Rycerzy? Nie da się powiedzieć z góry. Po drodze możesz spotkać różnych przeciwników. Z jakich kart klas będą korzystać? Dowiesz się dopiero po rozpoczęciu emocjonującego meczu w Przysiędze Rycerzy.


Reklama

Oath of Knights

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/11 09:40
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |