Rakshasa Street
0 (0)

Opis:

Rakshasa Street  to mobilna gra o tematyce anime, osadzona w świecie fantasy pełnym tajemnic. Istnieją zarówno duchy, jak i żywe istoty. Na ulicy Rakshasa musisz zostać mistrzem duchowym, który potrafi poruszać się między światami. Nie zaniedbuj tej okazji, bo tylko nieliczni mają takie umiejętności!


Musisz stawić czoła prawdziwemu złu. Ulica Rakszasa to okazja, by poczuć się jak bohater, który uratuje cały świat. Będziesz musiał zebrać wiele postaci o unikalnych zdolnościach. Walcz w różnych trybach i ciesz się różnorodną rozgrywką!

Na ulicy Rakshasa będziesz walczył ramię w ramię z licznymi obrońcami ludzi. Używaj sztuczek, aby jak najskuteczniej zademonstrować swoją siłę.

Rakshasa Street stała się grą karcianą, która przełamuje schematy. Możesz samodzielnie wybrać czas trwania meczu, skupiając się na warunkach w różnych trybach. Gracz może w dowolnym momencie zmienić przewidywalny wynik bitwy. Wybór odpowiednich bohaterów pomoże zmienić nawet grę, która wydaje się beznadziejna.


Historia światów gier karcianych to często słaba strona projektów, ale w przypadku Rakshasa Street tak nie jest. Twórcy ciężko pracowali nad rozwojem fabuły i świata. Graj w karty, używaj frakcji o różnych kolorach, aby stworzyć pełny obraz i dowiedz się więcej.

Na Rakshasa Street możesz cieszyć się bitwami z prawdziwymi graczami o zupełnie innym pochodzeniu. Każdy ma swoje podejście i własną strategię. Trudno będzie spotkać użytkowników podejmujących identyczne decyzje.


Każdy nowy mecz zmusza cię do wybierania nowych map, dostosowywania się do innej rzeczywistości, aby wygrać. Na Rakshasa Street nie możesz wybrać jednej taktyki, która będzie prowadziła do zwycięstwa raz za razem. Wykorzystaj myślenie strategiczne do maksimum, aby odnieść sukces, wygrywać w kółko. Rozpocznij ekscytującą podróż!


Reklama

Rakshasa Street

Ocena:

(3)
0.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/13 09:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |