Opis:

Money Run 3D  to mobilna gra biegowa 3D, która zyskała ogromną popularność na platformie Google Play. Ta gra będzie świetnym zabójcą czasu i idealna do łagodzenia stresu.

Po drodze musisz zbierać pieniądze, zwiększając swój dobrobyt materialny. Czy możesz stać się naprawdę bogaty na końcu drogi? Zacznij grać w Money Run 3D, aby się dowiedzieć. Gra jest całkowicie darmowa, więc każdy może się z nią zapoznać. Money Run 3D spodoba się dzieciom, młodzieży i dorosłym. Nie musisz mieć dużego doświadczenia w grach, aby odnieść sukces i pokonywać duże odległości.


Na samym początku gry zawsze jesteś biedny, ale w miarę postępów w Money Run 3D zarabiasz kapitał.

Aby osiągnąć swój cel, musisz pokonać wiele przeszkód. Unikaj wszelkich przeszkód, aby kontynuować swoją drogę.

W Money Run 3D wygląd twojej postaci będzie się stopniowo zmieniał. Nie możesz zostać miliarderem z dnia na dzień. Twój kostium wiele powie o statusie. Postaraj się zdobyć najlepszy w jak najkrótszym czasie!


Zarządzanie w Money Run 3D jest maksymalnie uproszczone. Każdy gracz będzie mógł poradzić sobie z interfejsem (nawet jeśli interfejs nie jest dostosowany do języka ojczystego). Money Run 3D ma minimum funkcji, ale wciągającą rozgrywkę, która sprawi, że będziesz raz za razem wchodzić do aplikacji.

Musisz dotknąć ekranu, aby zacząć się poruszać. Biegnij, aby zdobyć jeszcze więcej pieniędzy. Pokonuj przeszkody i przyspieszaj rozwój. Poczuj się naprawdę bogaty w Money Run 3D!


Charakterystyczne cechy projektu na Androida:

  • prosta rozgrywka i ciekawe wyzwania;
  • minimalistyczny interfejs;
  • naprawdę trudne poziomy;
  • częsta zmiana strojów;
  • możliwość poczucia bogactwa.

Money Run 3D jest przeznaczony dla szerokiej publiczności, więc każdy znajdzie w grze coś wyjątkowego. Niektórzy będą cieszyć się poczuciem statusu, podczas gdy inni będą cieszyć się dużą zmiennością. Nie wolno nam zapominać, że biegacze są szczególnie popularni wśród graczy mobilnych. A Money Run 3D stał się fenomenem!


Reklama

Pobierz Money Run 3D 2.0.4

Nowości w tej wersji
- Fix bugs
informacje ogólne
wersja 2.0.4 (15)
Data umieszczenia 2022-01-11 18:40
rozmiar 109.27 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/14 09:57
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |