Opis:

Rec Room  to gra mobilna, która pomoże Ci znaleźć nowych przyjaciół i sprawić, że komunikacja online stanie się częścią Twojej codziennej rutyny. To idealny sposób na rozpoczęcie spotkań towarzyskich! Niezwykle towarzyskie piłkarze są w Rec Room cenieni, ale każdy samotnik może znaleźć dla siebie odpowiednie towarzystwo. Nic dziwnego, że projekt zyskał ogromną popularność w Google Play!


Łącząc siły z istniejącymi przyjaciółmi (a nawet przypadkowymi znajomymi), możesz odkrywać ogromną różnorodność różnych pokoi. Jeśli udasz się do cudownego świata Rec Room, na pewno nie będziesz się nudzić. Projekt rozwija się, a liczba dostępnych lokacji rośnie z każdym dniem, ponieważ każdy gracz może stworzyć własną przestrzeń. Dołącz do innych grup lub załóż własną!


Możesz grać na dowolnym urządzeniu. Ważne jest również to, że Rec Room jest całkowicie darmowy. Ułatwia to dostęp do gry graczom w każdym wieku. Zawsze możesz zamknąć i usunąć aplikację, jeśli Ci się nie podoba (ale pamiętaj, że rzadko się to zdarza). Różni użytkownicy zostawiają pozytywne opinie na temat Rec Room, zwracając uwagę na różnorodność, unikalny styl, łatwość wejścia do gry.

Twórcom udało się stworzyć zupełnie nową sieć społecznościową, która wypada korzystnie w porównaniu z resztą. Jeśli wcześniej musiałeś długo czekać na odpowiedź, przeglądając kanał z nudów, teraz możesz nawiązać komunikację z dowolnym graczem. Nawiązywanie nowych znajomości online jest o wiele łatwiejsze!


W Rec Room staniesz się awatarem, który odzwierciedla Twoją osobowość. Wyjątkowa osobowość! Żadnych stereotypów dotyczących wyglądu i sytuacji finansowej. W Rec Room każdy może cieszyć się wygodną rozgrywką, produktywną interakcją.

Możesz stale zmieniać wygląd postaci, jeśli masz taką potrzebę. Wybierz stroje, które odzwierciedlają Twój wewnętrzny świat. Pozbądź się stereotypów i eksploruj ogromne przestrzenie!


W Rec Room gracze mogą tworzyć unikalne gry, które pokochają tysiące innych użytkowników. Pokaż swoją wyobraźnię i zastosuj to, co najlepsze, aby zwrócić uwagę na własny projekt.


Reklama

Pobierz Rec Room 20220426

Nowości w tej wersji
We update the game routinely to improve the user experience. This version includes minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 20220426 (21870107)
Data umieszczenia 2022-05-02 00:00
rozmiar 94.38 MB
polski nie
wymagania
android 7.1.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Wszystkie aplikacje Rec Room na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/15 09:01
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |