Opis:

Merge County  to gra mobilna, która nawiązuje do najlepszych projektów ostatnich dziesięcioleci. Rozwój miast osiągnął szczyt na początku lat dziesiątych. Ale gracze, którzy chcą powtórzyć to niesamowite wrażenia, wciąż pamiętają swoje ulubione gry. To dla tych ludzi, którzy chcą znów poczuć się jak burmistrz, powstało Merge County.


Zbuduj dobrze prosperujące miasto, w którym będą mieszkać naprawdę szczęśliwi ludzie. Jak często krytykujesz to, co dzieje się na Twoich ulicach? Poradzisz sobie z rolą wirtualnego, ale burmistrza?

Merge County spodoba się graczom w każdym wieku. Zainteresuje zarówno prawdziwych fanów gier mobilnych, jak i absolutnie początkujących. A Merge County nie wymaga od urządzenia dużych zasobów. Twórcy wykonali świetną robotę na komponencie wizualnym, ale nie starali się przybliżać grafiki do rzeczywistości. W ten sposób Merge County zyskało swój własny styl, który spodobał się dziesiątkom tysięcy graczy.


Ta gra dotyczy innowacji i długoterminowego planowania. Być może zainstalowałeś aplikację kilka miesięcy temu, ale zawsze jest miejsce na ulepszenia. Jeśli można osiągnąć doskonałość, to dopiero po wielu latach.

Po drodze spotkasz różne postacie, które udzielą Ci zadań i cennych porad. Nie zaniedbuj zaleceń, a zwłaszcza na początkowym etapie. Połącz hrabstwo o tym, jak stopniowo przyspieszać postępy (i osobiste też).


Gra posiada niezwykle prosty i intuicyjny interfejs. Nie będziesz miał żadnych problemów z nauką. W kilka minut możesz nauczyć się wszystkich podstawowych funkcji Merge County. Czasami zapoznanie się z grą zajmuje około godziny, ale są to wyjątkowe przypadki.


Charakterystyczne cechy Merge County na Androida:

  • ciekawy styl, doskonały komponent wizualny;
  • możliwość poczucia się jak burmistrz, przyspieszenia tempa postępu;
  • strategia bez okrucieństwa;
  • możliwość rozwijania skłonności, pokazania wyobraźni i realizacji marzeń;
  • proste szkolenie i intuicyjny interfejs;
  • doskonała ścieżka dźwiękowa.

Merge County to projekt o nowych horyzontach i możliwościach.


Reklama

Pobierz Merge County 1.22.0

Nowości w tej wersji
Welcome to Newburyton, where there’s something fun happening every day!
There are new events coming, full of unique stories and friendly new characters for you to meet!
Update your game now to enjoy all the fun to be had in Merge County!
You don’t want to miss it!
informacje ogólne
wersja 1.22.0 (41)
Data umieszczenia 2022-04-17 11:34
rozmiar 132.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/16 09:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |