Opis:

Gra Haunted Laia to przygodowa przygoda dla Androida, której wydarzenia będą rozgrywać się w Ukrytym Mieście, oparta na dość typowym formacie zadań - zniknęła cała rodzina, w tym główna bohaterka - Laia, której rola przypadnie każdemu kto pobiera grę.

Gra została przygotowana w studiu Dark Dome, które niezasłużenie odstaje od ogólnego kontekstu popularnych wydawców, ale na chwilę obecną zdobyła już dość przyzwoitą bazę fanów, liczącą ponad 100 tysięcy osób. Główną cechą studia jest wspólna fabuła, która przenika niejako wszystkie ich projekty. Wydarzenia może nie są bezpośrednio powiązane, ale odbywają się w tym samym mieście, choć w różnym czasie, co oznacza, że ​​najbardziej uważni gracze potrafią prześledzić cienkie wątki, które jakoś wszystko łączą.

Osobno warto zwrócić uwagę na doskonały styl wizualny, który nie tylko wygląda jak ręczna robota (jakie wszystkie wizualizacje tutaj są), ale także wydziela świetne nuty noir, które są coraz rzadziej spotykane w grach.


Fabuła nowego rozdziału długiej historii jest prosta – rodzina przybywa do miasta i przenosi się do niefortunnego domu, gdzie duchy i inne stworzenia zaczynają im przeszkadzać. Nie odważając się opuścić nowego domu, rodzina popełnia błąd, który szybko znika bez śladu. Jak i dlaczego - to od Ciebie zależy, grając jako jeden z członków rodziny - Laya.


Cechy gry Haunted Laia na Androida:

  • Ciekawa fabuła, która w jakiś sposób wiąże się z dawną twórczością studia.
  • Doskonała ręcznie wykonana grafika.
  • Grę można pobrać za darmo, nie trzeba płacić za rozdziały.

Wady gry:

  • Gra zawiera reklamy, ale można ją wyłączyć za pomocą jednej płatności.
  • Gra jest dość krótka, ale biorąc pod uwagę, że możesz ją pobrać za darmo, nie będzie to problemem, a jedynie zmusi cię do czekania na następną część.

Konkluzja: gra Haunted Laia na Androida to świetna misja z ciekawą fabułą, która otworzy cały świat wymyślony przez twórców. Przestudiuj inne gry z serii przed lub po przejściu nowości, w taki czy inny sposób, będziesz zadowolony, tysiące graczy nie może się mylić.


Reklama

Pobierz Haunted Laia 1.0.14

Nowości w tej wersji

First version
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (1000014)
Data umieszczenia 2022-02-22 06:30
rozmiar 69.4 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje Dark Dome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/17 09:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |