Krampus: Horror Game Adventure
0 (0)

Krampus: Horror Game Adventure

Opis:

Sama nazwa gry Krampus: Horror Game Adventure wyjaśnia, o czym będzie mowa. To dość typowy horror z ponurym domem, który oczywiście został pozbawiony wystroju, ale sprawia, że ​​każdy pokój jest jeszcze bardziej przerażający, niż powinien. W każdym razie głównym zadaniem gracza jest ukrywanie się i ukrywanie przed przerażającym potworem, który chce ukarać niegrzeczne dziecko, które w tym roku zachowywało się źle.

Grę przygotowaliśmy w studiu Yellow Pixel, które ma siedzibę w Brazylii i do tej pory udało się wydać tylko 2 gry, zarówno w stylu „horror”, a druga, o której dzisiaj nie będziemy mówić, jest znacznie bardziej krwawa i dziwne. Tak czy inaczej temat jest popularny, zobaczmy, w jakim kierunku będą się dalej rozwijać.


Fabuła gry będzie obracać się wokół niezwykłej postaci, która zresztą nie jest tu ukryta, jest nawet na okładce gry. Ten potwór to demon, przeciwieństwo Świętego Mikołaja, który znajduje dzieci, które wyraźnie nie zasługują na prezent gwiazdkowy i karze je od tysiąca lat. Twoim bohaterem jest nastolatek o imieniu Jimmy, który zdecydowanie nie zasłużył na prezent i jest dziś zmuszony do ukrywania się, a ty musisz dokładnie przemyśleć, aby pomóc mu w tym trudnym zadaniu. I tak, w tej grze oprócz horroru znajdziesz wiele łamigłówek, które pomogą Ci sprawdzić, jak pracuje Twój mózg w stresującej sytuacji.


Cechy Krampus: Horror Game Adventure na Androida:

  • Demon, który w Boże Narodzenie karze niegrzeczne dzieci, to świetna historia!
  • Ciemny dom pełen zagadek.
  • Przytłaczająca atmosfera strachu i przerażenia.
  • Świąteczna atmosfera, która przypadnie do gustu tym, którzy nie lubią tego święta.

Wady gry:

  • Gra ma reklamy, a bez dostępu do internetu nie działa.
  • Jest kilka błędów, ale programiści nie porzucili projektu i aktywnie je naprawiają.

Konkluzja: ogólnie rzecz biorąc, Krampus: Horror Game Adventure to typowa gra typu horror na androida, która stara się wyróżnić ciekawym złoczyńcą i samym pomysłem, który ogólnie wygląda na godną opcję na tle podobnych i najbardziej bezsensowne analogi.


Reklama

Pobierz Krampus: Horror Game Adventure 1.3

Nowości w tej wersji
New scenario
Loot changes
Improvements and bug fixes

Join our discord and help us improve the game!
Lots of news coming soon!
informacje ogólne
wersja 1.3 (14)
Data umieszczenia 2021-08-09 18:17
rozmiar 105.61 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/18 09:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |