Extreme Car Driving Simulator
0 (0)

Extreme Car Driving Simulator

Opis:

Extreme Car Driving Simulator  to mobilny symulator wyścigów, który pokochały miliony użytkowników. Jeśli chodzi o świetną grafikę, szybką jazdę i realistyczną fizykę, wielu osobom ten projekt przychodzi na myśl.


W Extreme Car Driving Simulator gracz będzie mógł rozwinąć fantastyczną prędkość podczas jazdy samochodem sportowym. Musisz poruszać się po ulicach miasta, których tak naprawdę nie widać! Jeśli nadal masz ochotę szczegółowo przestudiować mapę, będziesz musiał zapomnieć o duchu rywalizacji. Jedź po mieście w wygodnym tempie lub ustanawiaj nowe rekordy!


Extreme Car Driving Simulator oferuje samochody na każdy gust. Zbuduj swój własny park z najlepszymi modelami! Całe miasto będzie na ciebie patrzeć. Naucz się jeździć samochodami z dużą prędkością, wchodź w zakręty i hamuj na czas. W Extreme Car Driving Simulator możesz zostać prawdziwym mistrzem, ale wymaga to sporo wysiłku. Tylko regularna praktyka pomoże Ci poprawić swoje umiejętności i zostać zwycięzcą.


Gdybyś rozwinął taką prędkość w rzeczywistości, musiałbyś opuścić pościg policyjny. A historia zakończyłaby się bardzo smutno. Ale w Extreme Car Driving Simulator wszystko jest inne! Nie ma policji, ograniczeń, grzywien i zagrożenia życia. Gra dostarcza prawdziwych emocji, które z każdą kolejną godziną stają się coraz silniejsze.


Extreme Car Driving Simulator jest łatwy do rozpoczęcia gry, ale trudny do osiągnięcia imponujących wyników. Aby to zrobić, będziesz musiał zebrać maksymalną możliwą kolekcję samochodów, wypróbować różne tryby i dokładnie przestudiować mapy.

Extreme Car Driving Simulator może być używany przez graczy w każdym wieku i z dowolnym doświadczeniem. Jednak doświadczenie w innych symulatorach wyścigowych może być zaletą, choć chwilową.


Extreme Car Driving Simulator jest idealny dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym gatunkiem. Jest prosty interfejs, przejrzysty zestaw funkcji. Łatwy do rozpoczęcia wyścigu, łatwy w prowadzeniu i zmianie (w razie potrzeby).


Reklama

Pobierz Extreme Car Driving Simulator 4.17.5

Nowości w tej wersji
Bug fixes and performance improvements
informacje ogólne
wersja 4.17.5 (60015)
Data umieszczenia 2022-03-16 04:03
rozmiar 92.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/19 09:26
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |