Igrzyska Olimpijskie Jam Pekin 2022
0 (0)

Igrzyska Olimpijskie Jam Pekin 2022

Opis:

Igrzyska Olimpijskie Jam Beijing 2022  to gra mobilna, w której możesz poczuć się częścią świętowania, które ogląda cały świat. Igrzyska Olimpijskie sprawiają, że ludzie z różnych narodów i poglądów gromadzą się przed ekranem i kibicują swoim. A na Igrzyskach Olimpijskich Jam Beijing 2022 możesz stać się prawdziwą legendą, która zmieni bieg rywalizacji.


Dostępnych jest tutaj wiele mini-gier, w których rywalizuje jednocześnie do 15 użytkowników. Igrzyska Olimpijskie Jam Beijing 2022 oferuje wiele różnych zajęć w różnych dyscyplinach sportowych. Który będzie twoim ulubionym? Spróbuj wszystkiego, aby się dowiedzieć.


Gra pozwala zdobywać nagrody i czerpać realne korzyści. Zostań mistrzem Igrzysk Olimpijskich Jam Beijing 2022, aby ćwiczyć, walczyć, popisywać się swoimi umiejętnościami, a nawet zarabiać pieniądze. To wyjątkowa gra mobilna, która może stać się jedną z Twoich ulubionych. W nim każdy znajdzie coś dla siebie.


Twórcy wykorzystali gorący temat, aby przyciągnąć publiczność w różnym wieku i różnym doświadczeniu. Sterowanie w Igrzyskach Olimpijskich Jam Beijing 2022 jest proste, a poznanie interfejsu zajmuje tylko kilka minut. Każdy może zacząć grać.


Każda z minigier Igrzysk Olimpijskich Jam Beijing 2022 ma swój własny format rozgrywki, więc nie będziesz mógł wykorzystać doświadczenia w innych projektach. Rozwijaj się w każdym kierunku lub wybierz swojego faworyta, ale nigdy nie zapominaj o bonusach, które mogą otrzymać tylko najbardziej wytrwali i utalentowani.


Unikalne cechy Igrzysk Olimpijskich Jam Beijing 2022 na Androida:

  • aktualne tematy sportowe;
  • wiele sportów na każdy gust;
  • możliwość wygrania prawdziwych nagród;
  • szansę poczuć się jak sportowiec i zmienić przebieg zawodów;
  • rywalizacja z wieloma innymi graczami;
  • oszałamiające efekty wizualne.

Chcę znowu i znowu wracać na Igrzyska Olimpijskie Jam Beijing 2022. Ta gra pozwoli Ci z przyjemnością zarabiać, co dla wielu będzie absolutną nowością. Jeśli nigdy nie próbowałeś łączyć przyjemnego z pożytecznym, Igrzyska Olimpijskie Jam Beijing 2022 otworzą zupełnie nowy świat.


Reklama

Pobierz Igrzyska Olimpijskie Jam Pekin 2022 1.0.2

Nowości w tej wersji
Welcome to the world’s biggest winter celebration! Compete against players worldwide in Olympic-themed mini-games. Play to earn NFT digital pins and trade them for money.
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (9)
Data umieszczenia 2022-03-15 21:05
rozmiar 101.52 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

Wszystkie aplikacje nWay Inc. na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/20 09:30
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |