Bricks Breaker Quest
0 (0)

Opis:

Bricks Breaker Quest  to prosta gra mobilna, w której musisz działać szybko. Strzelaj w punkty, których dotykasz, aby przejść dalej. Kiedy cegły dotrą do podłogi, przegrywasz. Bricks Breaker Quest to świetny timekiller, który pozwala na zabicie czasu na nudnym wykładzie, podczas przerwy, spotkania czy podróży w transporcie. Gra nie wymaga pełnego skupienia, ale nadal wymaga podejmowania szybkich decyzji. Obserwuj, co dzieje się na ekranie, aby nie stracić zbyt szybko. Musisz znaleźć punkty, z których najlepiej rozbić cegły.


W Bricks Breaker Quest dostępnych jest wiele poziomów, każdy trudniejszy od poprzedniego. I nie ma w tym nic niezwykłego! Stopniowo gracz zdobywa nowe doświadczenie. Jeśli użytkownik był absolutnym nowicjuszem, kiedy po raz pierwszy uruchamiał Bricks Breaker Quest, to po setnej próbie można go uznać za doświadczonego.

Mimo że Bricks Breaker Quest staje się coraz trudniejszy z każdym nowym poziomem, trudno go zauważyć.


W grze dostępne są różne rodzaje piłek, którymi będziesz strzelał w cegły. Przetestuj je wszystkie!

W Bricks Breaker Quest można grać nawet jedną ręką! To właśnie ta metoda będzie najwygodniejsza. Możesz obserwować, co dzieje się w rzeczywistości, jednocześnie ciesząc się rozrywką.


Nie potrzebujesz najbardziej zaawansowanego urządzenia, aby zacząć grać w Bricks Breaker Quest. Twórcy maksymalnie uprościli zarówno grafikę, jak i interfejs, ale to, co dzieje się na ekranie, nadal przyciąga uwagę użytkowników. Ta gra jest zbyt łatwa do przeładowania. Nie będzie problemów z dostępem nawet dla użytkowników, którzy od kilku lat grają z tego samego urządzenia.

W porządku, jeśli w miejscu, w którym się znajdujesz, nie ma internetu. Bricks Breaker Quest działa również świetnie w trybie offline. Wielu użytkowników nazywa ten format preferowanym. Grając bez internetu, pozbywasz się reklam.

W Bricks Breaker Quest można grać zarówno na telefonie, jak i tablecie. Komponent wizualny nie pogorszy się. Wszelkie uprawnienia są dostępne!


Reklama

Pobierz Bricks Breaker Quest 1.2.8

Nowości w tej wersji
Difficulty & Balance Fixed
informacje ogólne
wersja 1.2.8 (220321001)
Data umieszczenia 2022-04-04 10:18
rozmiar 45.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/24 09:09
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |