Spring Valley
3.9 (4)

Opis:

Spring Valley  to symulator farmy, w którym musisz odbudować swoją farmę od podstaw. Stopniowo terytorium się powiększy. Otworzą się nowe możliwości, gracz będzie miał dostęp do większości zawartości, będzie mógł budować różnorodne budynki. Spring Valley spodoba się tym, którzy nie są przyzwyczajeni do denerwowania się tym, co dzieje się na ekranie. Ta gra będzie świetnym zabójcą czasu i odpowiednią na samotny wieczór.


W Spring Valley spotkasz niezapomniane postacie, a oszałamiające krajobrazy będą dodatkiem. Poznaj wszystkie rodzinne sekrety i najbardziej tajemnicze lokalne historie!

W Spring Valley będziesz nie tylko uprawiać rośliny, ale także hodować zabawne zwierzęta. Stwórz najlepsze warunki i kontroluj to, co dzieje się w gospodarstwie!


Podróżuj, odkrywaj i opanowuj nowe terytoria. Spring Valley może wydawać się prosta dla początkujących, ale gra jest najeżona wieloma tajemnicami. Czy potrafisz je wszystkie rozwiązać?

Im dłużej grasz, tym więcej zasobów pojawia się na dalszy rozwój. Jeśli na samym początku trzeba uważnie monitorować budżet, to po kilku tygodniach prym wiedzie estetyka. Stwórz farmę swoich marzeń!


Gracze mogą zmienić małą posiadłość w piękny dom. Ile czasu to zajmie? Bez końca! Doskonałość nie może być absolutna.

W Spring Valley możesz poznać nowych przyjaciół i urozmaicić nudne wieczory. Ta gra jest odpowiednia zarówno dla doświadczonych graczy (którzy chcą się zrelaksować), jak i początkujących, którzy szukają czegoś prostego. W fabule Spring Valley nie ma przemocy, więc użytkownicy w różnym wieku będą mogli się nią cieszyć. To jest dokładnie taka gra, w której każdy może znaleźć dla siebie coś ekscytującego. Z biegiem czasu takich projektów jest coraz mniej, więc Spring Valley wyróżnia się na tle innych.


Zaleca się codzienne logowanie do aplikacji, aby nie przegapić korzyści, prezentów i świeżych aktualizacji. Twórcy zdają sobie sprawę z potencjału Spring Valley, dlatego nieustannie pracują nad nowymi usprawnieniami.

Ta gra jest odpowiednia na różne urządzenia, nie wymaga dużych zasobów.


Reklama

Pobierz Spring Valley 0.39

Nowości w tej wersji
Thank you for playing Spring Valley: Farm Adventures! This release brings bug fixes and performance improvements. We hope your experience with the app will be better, rate us or leave a comment, we will be happy to hear your opinion!
informacje ogólne
wersja 0.39 (17481)
Data umieszczenia 2022-01-14 06:19
rozmiar 105.35 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Playkot LTD na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.85★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/27 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |