Shadows of Valdora
0 (0)

Shadows of Valdora

Opis:

Shadows of Valdora  to gra mobilna, w której gracz zostanie przeniesiony do świata fantasy pełnego niebezpieczeństw.


Dawno, dawno temu, wielka cywilizacja zdominowała wszechświat Shadows of Valdora, ale wraz z nadejściem mrocznych sił wszystko się zmieniło. Świat został zniszczony, a jego mieszkańcy zamienili się w kamień. Od tego czasu świat gry Shadows of Valdora stał się nieprzewidywalny i niesamowicie niebezpieczny. Potwory czekają na każdym kroku. I tylko gracz zjednoczony z wielkimi bohaterami powróci światu. Walcz w czasie rzeczywistym, wybieraj i zmieniaj taktykę, ulepszaj i ulepszaj własne umiejętności. Shadows of Valdora oferuje wiele możliwości, a gracz powinien wykorzystać wszystkie dostępne.


Zasoby będą motorem twoich postępów. Zbierz jak najwięcej, aby nadążyć za tempem Shadows of Valdora! Im więcej bitew ukończysz pomyślnie, tym więcej zasobów możesz zdobyć. Gra nie będzie w stanie ciągle unikać bitew, wysiąść z minimalnymi obrażeniami. Jeśli chcesz szybko się rozwijać, będziesz musiał walczyć z każdym napotkanym potworem w świecie Shadows of Valdora.

Stopniowo będziesz mógł odblokowywać coraz więcej bohaterów, a następnie ich ulepszać. Zdobądź broń, zdobądź nowe przedmioty, aby stać się jeszcze silniejszym. Shadows of Valdora odblokowuje również możliwość dołączania do odnoszących sukcesy gildii. Opłacalny sojusz może być bardzo przydatny w niebezpiecznych czasach. Ale kto będzie twoim partnerem? Decyzja należy do Ciebie!


Shadows of Valdora posiada proste sterowanie, co oznacza, że ​​nawet walka z bossem nie sprawi większych trudności. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że powinieneś przygotować się do bitwy na dużą skalę. Nie możesz walczyć z jednym z najsilniejszych przeciwników w warunkach braku zasobów. Ale nawet w najgorszym scenariuszu możesz nadrobić lukę. Shadows of Valdora zawsze daje graczom drugą szansę. Stocz więcej bitew ze zwykłymi przeciwnikami, aby zebrać więcej zasobów i wzmocnić swoje pozycje. A potem możesz wyjść i walczyć z bossem. A ta walka najprawdopodobniej zakończy się na twoją korzyść!


Reklama

Shadows of Valdora

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/28 09:58
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |