Opis:

The Medieval Merge to gra logiczna na Androida, której głównym elementem nie będzie proces łączenia elementów, ale unikalny świat, starannie zaprojektowany przez studio Pixodust Games, zawierający wspaniałe lokacje i ciekawą historię, która będzie się stopniowo rozwijać podczas podróż bohaterki.

Nawiasem mówiąc, to nie pierwszy raz, kiedy Pixodust Games oferuje fajne projekty dla użytkowników Androida. Na przykład ich pierwszy projekt Rocket Star, który wprawdzie nie zebrał tak wielu pobrań jak na współczesne standardy (nieco ponad 1 milion), ale na dłuższą metę utrzymał wysoką ocenę, co oznacza, że ​​twórcy bardzo zwracają uwagę na to, co jest wydarzenie. Warto również zwrócić uwagę na fajną grafikę, która pozostała znakiem rozpoznawczym od projektu do projektu, połączenie nowoczesnych, czystych linii i niektórych nawiązań do stylu retro, które z pewnością przypadną do gustu niemal każdemu.


Fabuła gry związana jest z dziewczyną kowalem, której rola jest oferowana graczom. Wraca z długiej podróży do rodzinnej wioski, która przeżywa ciężkie czasy. Nie ma tu wystarczających narzędzi, miejscowym mieszkańcom regularnie zagrażają zarówno przeciwnicy zewnętrzni, jak i ogromne potwory, ale trzeba zapewnić ludności niezbędne zasoby i chronić ją przed wszelkimi atakami, nie zapominając o eliminowaniu szkód ubocznych.


Cechy gry Medieval Merge na Androida:

  • świat, w który zanurzasz się jest pełen tajemnic, co oznacza, że ​​czeka na Ciebie wiele odkryć;
  • odkrywaj średniowieczne tajemnice, w tym potwory i magię;

  • znany wielu format „scalania” pozwoli Ci się zrelaksować i wytrenować mózg;
  • stwórz unikalną broń do każdej bitwy z wrogami;
  • zwiększaj swój kapitał, budując budynki i wytwarzając niezbędne przedmioty;
  • w chwili, gdy projekt jest aktywnie wspierany przez programistów, regularnie pojawia się coś nowego.

Wady gry:

  • gra jest darmowa, więc są reklamy;
  • są też zakupy, ale przydadzą się tylko niecierpliwym graczom, ponieważ energia do nowych osiągnięć jest przywracana na dość długi czas.

Podsumowując: gra Medieval Merge to zarówno piękna grafika, jak i ciekawa fabuła, co w sumie z pewnością zagości w duszy każdego fana gatunku. Do tej pory liczba pobrań przekroczyła zaledwie 100 tysięcy, ale gra jest całkiem świeża, życzymy jej sukcesów i większej liczby fanów!


Reklama

Pobierz Medieval Merge 1.5.1

Nowości w tej wersji
+ New Quests have been added!
+ Quality of Life Improvements.
+ Improvements and Bug Fixes.

Thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 1.5.1 (58)
Data umieszczenia 2022-04-18 07:21
rozmiar 78.79 MB
polski nie
wymagania
android +
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

AD_ID

AD_ID

SCHEDULE_EXACT_ALARM

SCHEDULE_EXACT_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/29 09:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |