Luna Re: Dimensional Watcher
0 (0)

Luna Re: Dimensional Watcher

Opis:

Luna Re: Dimensional Watcher  to mobilna gra RPG, która pozwala zanurzyć się w niesamowitym świecie fantasy. Tutaj ludzie walczą z potworami, ale tylko Ty możesz decydować o losach świata.


Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w niesamowitą podróż przez rozległe przestrzenie świata Luna Re: Dimensional Watcher? Dołącz do przygody, aby odkryć wszystkie tajemnice uniwersum fantasy.


W Luna Re: Dimensional Watcher mroczne siły staną się twoim głównym wrogiem. Czy możesz ich powstrzymać? Czy jesteś w stanie walczyć z najstraszniejszym złem we wszechświecie? Luna Re: Dimensional Watcher jest dla poszukiwaczy przygód, którzy nie boją się trudności. Tutaj musisz opracować własny plan, zastosować w akcji unikalną taktykę, znaleźć słabe punkty wielu rywali.


Połącz siły ze znajomymi, aby stworzyć najsilniejszy sojusz. Luna Re: Dimensional Watcher zapewnia najlepsze warunki do walki ramię w ramię z towarzyszami. Możesz także rozmawiać na czacie głosowym innej firmy, aby ułatwić komunikację. Wspólne odkrywanie rozległego świata Luna Re: Dimensional Watcher to o wiele więcej zabawy!

Poruszaj się w dowolnym kierunku. Eksploruj nowe terytoria, aby zwiększyć własną moc. Luna Re: Dimensional Watcher zaskakuje niesamowitym pięknem otoczenia, dzięki czemu walka z tłumem wrogów nie przyniesie negatywnych emocji. Gra ma wiele uroczych postaci, które stają się szczególnie zabawne w sojuszu z przyjaciółmi.


Opinie o Luna Re: Dimensional Watcher są podzielone. Niektórym gra może wydawać się monotonna, innych zaskoczy ilość lokacji i wrogów. Nie ma tak dużej różnorodności, jak chcieliby niektórzy gracze, ale na pewno nie będziesz się nudzić.

Luna Re: Dimensional Watcher będzie odpowiadać użytkownikom o różnym doświadczeniu. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia w podobnych projektach, żeby skutecznie walczyć. Każdy może opanować najprostszą kontrolę w kilka minut. Ale jak daleko możesz się posunąć? Ile lokacji Luna Re: Dimensional Watcher odkrywasz? Pobierz aplikację, aby się dowiedzieć. Rozpoczyna się podróż!


Reklama

Pobierz Luna Re: Dimensional Watcher 1.1.0

Nowości w tej wersji
Release!
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (25)
Data umieszczenia 2022-02-21 06:51
rozmiar 650.76 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Dave Studio na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/30 09:32
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |