Deweloperzy Super Auto Pets
0 (0)

Deweloperzy Super Auto Pets

Opis:

Super Auto Pets  to gra mobilna, w której możesz stworzyć własny zespół najsłodszych zwierząt. Gracz będzie musiał rywalizować z innymi graczami w trybie w pełni automatycznym. Super Auto Pets zapewnia wyjątkowe wrażenia i możliwość interakcji z uroczymi zwierzętami. A rozgrywka tutaj zasadniczo różni się od konkurencji, ponieważ w Super Auto Pets nie musisz mieć żadnych unikalnych umiejętności. Po uruchomieniu aplikacji automatycznie rozpoczynasz naukę. Super Auto Pets posiada intuicyjny interfejs, dzięki czemu poznanie nowych funkcji i funkcji nie sprawi problemów.


Deweloperzy wciąż testują projekt, więc jest prawdopodobne, że w przyszłości można go radykalnie zmienić. Jeśli chcesz ulepszyć grę (lub zachować te same funkcje), podziel się swoją opinią. Jest to szczególnie ważne w fazie testowania. W Super Auto Pets gracze mogą samodzielnie wybrać wektor rozwoju gry. Opowiedz znajomym o projekcie, aby zjednoczyć się w zabawnej bitwie, aby odkryć jeszcze więcej możliwości dla siebie.


Charakterystyczne cechy Super Auto Pets na Androida:

  • wyjątkowa koncepcja, urocze zwierzęta;
  • jasne otoczenie, ciekawy styl;
  • łatwość gry i rozwoju;
  • intuicyjny interfejs;
  • możliwość wpływania na rozwój projektu w przyszłości;
  • dostępnych jest kilka trybów.

Warto również zauważyć, że mimo dość prostej grafiki gra ma imponujący potencjał i aktywnie się rozwija. W tej chwili liczba pobrań projektu przekroczyła już milion, a ocena utrzymuje się na poziomie powyżej 4 punktów na 5 możliwych. W tej chwili prezentowana jest już 66. wersja, więc w dalszej części należy spodziewać się wielu ciekawych rzeczy. Nawiasem mówiąc, prawie wszystkie ikony postaci są zbierane z bezpłatnych bibliotek, więc nie zdziw się, jeśli znajdziesz postać, która wygląda jak twoja ulubiona emotikonka komunikatora.


Reklama

Pobierz Deweloperzy Super Auto Pets 42

Nowości w tej wersji
The turtle is now version 42.
informacje ogólne
wersja 42 (42)
Data umieszczenia 2021-12-14 03:08
rozmiar 93.45 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2022/03/31 09:35
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |