Artykuły

27.08.2011

Niedawno Google ogłosił rozpoczęcie procedury weryfikacji rachunków społecznych Google+ sieciowych. Po pierwsze, sprawdź, czy autentyczności będzie bardziej znanych postaci, co jest logiczne, ale administracja obietnic projektu, witryna nie będzie bliźniaków, nie ma gwiazd, nie ma odpowiedników zwykłych użytkowników.

13.08.2011

Ten smartphone zorientowane na ludzi, którzy kochają ekstremalne sposób życia, została oficjalnie rozpoczęła się kilka dni temu. Jest odporny na zanurzenie do głębokości jednego metra przez 30 minut i odporny na wstrząsy, wibracje i zanieczyszczenia.

13.08.2011

Na drugi dzień, zostały opublikowane zdjęcia smartfona Nexus S, która była cechą zainstalowany na urządzeniu, nowa wersja systemu operacyjnego Android, o kodowej nazwie Ice Cream Sandwich.

13.08.2011

Wykonało, HTC EVO 3D jest teraz dostępne dla pre-order dla rosyjskich użytkowników. "Marvel-Dystrybucja" stał się pierwszą rosyjską firmą, która już rozpoczęła wykonywania wcześniej zamówienia na rewelacyjny multimedialny smartphone HTC EVO 3D.

08.08.2011

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy ukraińskiego terenie NTS. Online można przeczytać wskazówki, jak lepiej i skuteczniej wykorzystać moc swojego komputera, poznasz sekrety i modele funkcji dostosowywania HTC i Android OS w ogóle.

07.08.2011

Nowy Nook dodaje więcej możliwości powrotu do prostego procesu czytania, który jest nieobecny w tabletkach jak iPad i kolorów Nook.

07.08.2011

Dowiedz się błędy własnościowych technologii vmobilnyh na business-to, co firma nehochet pisał jeszcze. Noinogda jest to konieczne. Tak jest w przypadku sMotorola iwebtop dok Atrix, który pojawił się po zaney.

06.08.2011

Na pierwszy rzut oka dość niewinnie aplikacji Android system Messenger jest naprawdę zwiastunem nowego trojana, który, mimo że nie narusza on użytkowników pieniężnych, ale z przyjemnością "słucha" Rozmowy użytkowników, a następnie wysłać dane do serwera zdalnego.

06.08.2011

Przeciwko korporacji Google przygotowuje spisek - to konkluzja osiągnięta przez Radcy Prawnego i wiceprezesa wyszukiwarki, David Drummond (David Drummond). W szczególności, w swoim blogu, Pan Drummond mówi, że manipulując różnych patentów, liczba IT, firmy starają się podnieść koszt Android urządzeń, co czyni je nieopłacalne dla producentów.

02.07.2011

Kilka dni temu, przedstawiciele Skype na swoim blogu ogłosić nową wersję mobilnego klienta dla Skype 2.0 systemu operacyjnego Android. Oprócz wyeliminowania niektórych błędów, zaktualizowany interfejs, nowe menu głównego i komunikat o stanie linii, Skype 2.0 dla systemu Android może pochwalić się długo oczekiwane funkcja dwustronnych rozmów wideo wsparcia, są dostępne po podłączeniu do sieci WiFi lub 3G.

27.06.2011

W internecie znajdują się zdjęcia i właściwości technicznych przyszłości doprowadzić smartfonów HTC. Nowy produkt wykonany monoblok z dość dużym (4,3-calowy) ekran dotykowy o rozdzielczości 800 * 480 pikseli. Lead HTC opiera się na podstawie systemu operacyjnego Android 2.3.4 Gingerbread

23.06.2011

Firma Archos wprowadziła do świata jednym z najtańszych przedstawicieli Android urządzeń, Archos Arnova 7 tabletek, w cenie 99 dolarów przez producenta.

© 2011-2019 mob-core.com  |