King Of Shooter: Last Shot
0 (0)

King Of Shooter: Last Shot

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

King Of Shooter: Last Shot to fajna strzelanka, w której snajper walczy z wrogimi żołnierzami, wykonuje zadania przywódcze i walczy o dobre na różnych kontynentach.

Użytkownik kontroluje rekrutację pewnej organizacji do walki ze złem. Należy być częścią zgranego zespołu i pracować nad wspólnym rezultatem. Misje są bardzo jasno określone, zawsze jest jasne, jakie działania są potrzebne, ilu antagonistów trzeba zniszczyć. Licznik śmierci u góry ekranu pozwala zawsze nawigować w danej sytuacji. Pracownicy organizacji pracują na całym świecie, przenoszenie się do innego miejsca na planecie nie jest zaskakujące. Warunki pogodowe mogą się zmieniać, będziesz musiał dostosować taktykę, biorąc pod uwagę mgły, deszcze, opady śniegu, upał.

Strzelecowi oferowane są pistolety, snajper i karabiny szturmowe. Cieszy możliwość skorzystania z kilku rodzajów broni, wybierz najlepszą opcję, w zależności od sytuacji, bez przerywania zadania. Ponadto możesz stworzyć unikalne narzędzie do broni palnej, jeśli poprawnie złożysz części kilku rodzajów broni. Dla fanów interakcji z prawdziwymi graczami zespół programistów wprowadził tryb PvP. Trzeba dbać o ochronę własnej bazy wojskowej i przeprowadzić atak na czyjąś bazę. Dobra strategia i kompetentne działania taktyczne pomogą zostać gościem w tabeli ocen.

Cechy gry King Of Shooter: Last Shot:

  • ponad 370 misji o różnym stopniu trudności;
  • wskazówki i priorytetyzacja;
  • zmiana broni w jednym zadaniu;
  • zmiana warunków pogodowych;
  • odbieranie złotych monet i wirtualnej waluty.

Gra przyciąga realizmem, a pogoda sprawia, że ​​nieustannie zmieniasz styl zachowania, pora dnia również nie oddaje się stałości. Aby wyświetlić takie warunki, stworzono doskonałą trójwymiarową grafikę, która pozwala cieszyć się każdą chwilą. Lokalizacje są różnorodne, w których czasami trudno jest skoncentrować się na strzelaniu, ale wrogowie szybko przypomną ci cel przybycia, a regularne instrukcje od przywódców pomogą utrzymać sytuację pod ścisłą kontrolą. Strzelaj dokładnie, ciesz się świetną strzelanką 3D i miej prawdziwą akcję na polu bitwy!


Reklama

Pobierz King Of Shooter: Last Shot 1.0.3 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
fix some crash bugs.
fix reward video bugs.
informacje ogólne
wersja 1.0.3 (103)
Data umieszczenia 2019-12-18 20:58
rozmiar 89.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(2)
0.96★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/14 13:07
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |