Szybki rycerz
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra Swift Knight to przyjemna akcja, w której rycerz marzy o uratowaniu damy serca i ucieka przed smokiem, aby chronić jeńca i uniemożliwić mu komunikację z kimkolwiek.

Zębaty wojownik w hełmie energicznie rozpoczyna podróż przez ciemną jaskinię. W prawej ręce trzyma pochodnię, aby oświetlić drogę, w lewej tarczy, czasami ratując przed drobnymi obrażeniami. Smok stał przy wejściu do jaskini, dzielnemu bohaterowi udało się prześliznąć obok ogromnego zielonego strażnika, ale teraz to zielone stworzenie rozgniewało się i dogania nieproszonego gościa. Potwór szybko znika z pola widzenia, jeśli nie stracisz tempa ruchu. Kiedy musisz się zatrzymać lub inna przeszkoda staje się trudna do pokonania - duża jaszczurka koniecznie poświęca chwilę i zjada wojownika, pozostawiając krwawe ślady na ekranie.

Zasięg roślin, rafy mechanizmów ruchomych i przebiegłe przeszkody nie pozwalają na przyzwyczajenie się do określonego rodzaju zagrożeń lub przystosowanie się do nich. Sprężyna ma windę, często znajduje się przed ostrym wzniesieniem i rzuca rycerza na płaską powierzchnię, na której postać nie mogła sama skakać. Ale czasami struktura stoi na równinie i rzuca biednego bohatera w pułapkę. Aby uratować życie, musisz przeskoczyć częstego asystenta. Stalaktyty spadają bardzo nagle i nie można z góry przewidzieć takiego niebezpieczeństwa, duże wzrosty można umieścić poza polem widzenia gracza, stają się widoczne dopiero w momencie upadku.

Charakterystyczne cechy gry Swift Knight:

  • bieganie przez niebezpieczne lochy;
  • zbieranie bonusów, otwieranie skrzyń;
  • metr przejechanych metrów;
  • wiele rodzajów barier;
  • smoczy oddech za sobą.

W pośpiechu nie trzeba ignorować złota, przydatnych ziół, biżuterii i kluczy. Później elementy te pomogą otworzyć skrzynię skarbów, częściowo przywrócić zdrowie i kontynuować drogę po poważnym błędzie bez ponownego rozpoczynania poziomu. Dzięki nadrabiającemu potworowi chcę biegać szybciej, chęć przetrwania aż do romantycznego spotkania z księżniczką dodaje siły. Radosna melodia i licznik odległości pozostawionej w kącie są zachęcające, skala życia pokazuje, jak ostrożnie zachowuje się biegacz. W zderzeniach z przeszkodami skala maleje. Działaj tak długo, jak to możliwe, przy minimalnych kosztach zdrowia!


Reklama

Pobierz Szybki rycerz 1.1.2 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
The dragon stole the Christmas and added some bugs to the game! Santa somehow lost his presents in the cave but you can help him! Collect and craft Xmas potions to get a new event outfit and more! We also added a touch of Christmas mood.
informacje ogólne
wersja 1.1.2 (96095)
Data umieszczenia 2019-12-22 12:37
rozmiar 35.94 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2019/11/18 12:26
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |