Chleb
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra Bread Run to biegacz z kreskówkami, w którym fryzjer biegnie po szkodliwe chipsy ziemniaczane, zbiera narzędzia i robi fajne fryzury dla różnych wypieków.

Zgodnie z fabułą utalentowany kawałek chleba postanowił zostać sławnym fryzjerem, wyposażonym w specjalną instytucję. Potem przyjął stałych klientów, którzy regularnie przychodzili po odnowienie lub radykalną zmianę fryzury. Spokojny i systematyczny rozwój firmy stawia agresywne chipsy ziemniaczane. Ukradł nożyczki i inne specjalistyczne narzędzia. Teraz, przed interakcją z klientem, Brad musi biec za antagonistą, zbierać zapasy fryzjerskie. Również w trakcie ścigania możesz zbierać monety. Za pieniądze z gry oferowane są akcesoria i ulepszenia lokali. Gracz wybiera elementy, które uzupełniają wnętrze instytucji.

Pościg odbywa się w sklepie, wokół jest wiele produktów, znaki o zapasach, inne atrybuty punktu sprzedaży. Kawałek smażonych much ziemniaczanych w odrzutowym pojeździe z przodu, wrzuca puste żelazne puszki i inne śmieci do nadrabiania zaległości. Tych przeszkód należy unikać przy minimalnej utracie prędkości. Ponadto warto monitorować naturalne bariery, takie jak rury lub bloki towarów. Chodzenie, skakanie, ślizganie się z łukami w dół staną się znanymi sztuczkami dla fryzjera chleba.

Charakterystyczne cechy gry Bread Run:

  • pogoń za wrogiem;
  • aranżacja pomieszczeń z akcesoriami;
  • zbieranie monet, narzędzi i innych bonusów;
  • rzuca śmieci przez wroga w kierunku bohatera;
  • rozwój fryzjerstwa.

Zabawna historia i zabawne postacie stają się atrakcyjnym czynnikiem w projekcie. Mechanika standardowego prowadnika pozwala szybko przyzwyczaić się do zarządzania. Różne akcesoria umożliwiają udekorowanie wnętrza według własnych upodobań, ulepszenie fryzjera i przyciągnięcie jeszcze większej liczby klientów. Kontakt z ciastkami, ciastkami i innymi kontyngentami jest idealny, zawsze są zadowoleni z wyników majaczenia. Problemy powstają tylko ze złego układu. Dynamiczna rozgrywka i wyrazisty akompaniament muzyczny rozbudzą entuzjazm gracza i chęć kontynuowania jego ukochanej działalności pomimo psot wroga. Nie pozwól, aby smażone ziemniaki zdenerwowały Twój biznes plan!


Reklama

Pobierz Chleb 1.0.9 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

informacje ogólne
wersja 1.0.9 (21)
Data umieszczenia 2020-06-05 14:49
rozmiar 49.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/10 09:45
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |