STRIKERS 1945 classic
0 (0)

STRIKERS 1945 classic

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra STRIKERS 1945 classic to zręcznościowa strzelanka wojskowa, w której musisz niszczyć wrogów w powietrzu o zachodzie słońca podczas II wojny światowej.

Pilot unosi się w niebo na myśliwcu i zaczyna oczyszczać przestrzeń wypełnioną sprzętem wroga. Wybierz jeden z sześciu samolotów. Każdy model ma swoją własną charakterystykę i unikalne zdolności do ataku. Możesz użyć strzałów kierowanych lub rozproszonych, atakować różnymi rodzajami pocisków, zrzucać bomby lub wystrzelić ogromne pociski. Uzyskanie dodatkowych elementów gry pozwala zwiększyć siłę broni i siłę odporności na wroga. Ale strzały zmniejszają możliwości ataku i obrony, więc musisz pracować nad widokiem podczas nieprzerwanego strzelania.

Przeciwnicy poruszają się we wszystkich kierunkach, mogą latać w tym samym kierunku, co technika użytkownika. Nie ma pomocy, możesz zniszczyć wszystkich. Wyjątkiem są tylko małe elementy, które są oddzielone od głównej części samolotu i pomagają rozszerzyć obszar uszkodzeń antagonisty. Okresowo na ekranie pojawiają się ogromne żelazne potwory, bez ich zniszczenia dalsze postępy nie będą możliwe. Im dłuższy dystans, tym więcej punktów można zdobyć. W przypadku profesjonalnej realizacji powierzonych zadań pilot otrzymuje złote sztabki i dodatkowe punkty, a także możliwość naprawienia wojownika w tabeli ocen.

Charakterystyczne cechy gry STRIKERS 1945 classic:

  • 6 modeli samolotów;
  • różne rodzaje ataków;
  • posiłki na broń;
  • złoto jako nagrodę;
  • listy najlepszych wojowników.

Twórcy zmodyfikowali projekt dla smartfonów i opracowali wszystkie niuanse zarządzania. Strzały są wykonywane w trybie automatycznym, użytkownik musi tylko przenieść samolot, wybrać najwygodniejszy punkt do obserwacji i schronienia przed ostrzałem wroga. Dźwięk poza ekranem poprawia atmosferę bitwy i walki jednego ze wszystkimi. Projekt graficzny niewiele różni się od innych gier tego gatunku, w pełni zgodny z legendą. Zniszcz cały sprzęt podniesiony przez wroga w niebo!


Reklama

Pobierz STRIKERS 1945 classic 1.0.37 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

informacje ogólne
wersja 1.0.37 (20200526)
Data umieszczenia 2020-05-29 08:56
rozmiar 40.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje mobirix na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/01/29 11:59
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |