Wojna trojańska
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra Trojan War to historyczna strategia, w której musisz poprowadzić Greków do legendarnej Troi, walczyć, zniszczyć wieże antagonistów, budować sprytne plany wyzwolenia Eleny.

Użytkownik kontroluje kilka znaków. Głównym zadaniem jest pokonanie wrogich budynków po przeciwnej stronie terenu. Od czasu do czasu musisz odciągać uwagę od wież innych ludzi i koncentrować się na obronie własnej, wróg chętnie przedostaje się do bazy gracza i nieustannie stara się zmieniać priorytety wojsk. W początkowych walkach można wynająć tylko facetów i producentów mięsa uzbrojonych w miecze. Potrzebne będą zasoby, aby utrzymać bojowników, producenci mięsa są odpowiedzialni za ich uzupełnienie i prowadzą interesy nawet podczas krwawej walki.

Po zgromadzeniu funduszy możesz wziąć do drużyny łuczników, miotaczy włóczni, gigantów w potężnej zbroi i innych silnych bohaterów. Jednostki nie mogą zmieniać kwalifikacji, ale każdy wie, jak trenować, rozwijać umiejętności. Dzięki ulepszeniom obrażenia wroga stają się większe, a zużycie energii maleje. Za pomocą wysokiej jakości sprzętu możesz także zwiększyć siłę wojowników. Specjalne zestawy artefaktów - dodatkowa szansa na wzmocnienie. Jeśli siła fizyczna nie wystarcza, użyj zaklęć z magicznej księgi.

Charakterystyczne cechy gry Trojan War:

  • prowadząc grecką armię do Troi;
  • zacięte bitwy z trojanami;
  • szkolenie różnych jednostek;
  • dystrybucja zapasów żywności;
  • użyj zaklęć z książki o magii.

Deweloper zrewidował standardowe podejście do gatunku tower defense i zaprojektował projekt w stylu historycznym, dodając oryginalności fabuły. Dzięki podziałowi pracy stało się możliwe jednoczesne wykonywanie kilku zadań, co czyni grę jeszcze bardziej interesującą. Starożytny świat jest dość szkicowy, górnicy zabierają nieskończoną liczbę razy ogromne ilości mięsa spod zabitego jelenia, wcześniej ułożonego na tym terenie. Atakując nieznajomych, rzeźnicy muszą pozyskać wsparcie towarzyszy broni. Zniszcz budynki wroga i poprowadź swoją drużynę do historycznie ważnego zwycięstwa!


Reklama

Pobierz Wojna trojańska 2.0.3 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
- New Promotion: Chonos Artifacts
- Rebalance Olympus mode, Hell mode
- Rebalance Rewards Treasure Chest
- Optimize Setting (Graphic quantity, Sound, Restore, Backup)
informacje ogólne
wersja 2.0.3 (203)
Data umieszczenia 2020-06-26 10:07
rozmiar 74.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/01 09:57
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |