Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action
0 (0)

Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action to oryginalna gra akcji, w której musisz zmierzyć się z bezczelnymi bossami i zapobiec przejęciu terytoriów.

Wrogie osobowości wypełniły przestrzeń i tylko gracze totemu mogą z nimi walczyć. Cel jest uderzający w swoim zakresie: konieczne jest oczyszczenie wszystkich platform z antagonistów i przywrócenie miastu spokojnej egzystencji. Liczne zadania obejmują poruszanie się po ponurych, opuszczonych miejscach i ciągłą walkę z agresywnymi antagonistami. Warto przygotować się na ataki odwetowe i na fakt, że w strefie walki będzie jednocześnie kilka szkodników. Zwierzęta będą działać jako asystenci, jeśli uda im się je odblokować i oswoić.

Zniszczenie każdego wroga przynosi pewne bonusy do skarbonki. Kolejne uderzenia tworzą kombinacje i zwiększają bieżące zarobki. W miarę rozwoju sytuacji wojownik ma zasoby na ulepszenia, nowe umiejętności lub ich kombinacje. Po odblokowaniu kilku postaci możesz dokładnie wybrać, kto będzie uczestniczył w bitwie. Fabuła jest dość prymitywna, ale pewne wskazówki są widoczne. Pomiędzy poziomami może upłynąć kilka wirtualnych lat, sytuacja w świecie gry pogarsza się, zadania stają się trudniejsze, a przeciwnicy są silniejsi.

Charakterystyczne cechy gry Brawl Quest:

  • bitwy z wieloma typami przeciwników;
  • odblokować asystentów domowych;
  • szeroki zakres technik walki;
  • zarabianie pieniędzy;
  • ulepszenia i nagrody.

W dwuwymiarowym projekcie graficznym użytkownik obserwuje sytuację z boku i prowadzi swój totem do przodu. Podczas spotkania z przeciwnikami priorytetem staje się umiejętność łączenia uderzeń i skutecznego stosowania dostępnych umiejętności. Pokonani wrogowie znikają, pozostawiając tylko monety. Cenne nagrody są warte odebrania i przejścia bezzwłocznie. Żywe wskazówki minimalizują okres bezczynności i sprawiają, że ciągle inicjujesz nowe walki. W miejscach wyraźnie widać zniszczenie i nieobecność zwykłych ludzi. Są tylko wrogowie i ten, który z nimi walczy. Umieść wrogów na łopatkach w każdym zadaniu!


Reklama

Pobierz Brawl Quest - Offline Beat Em Up Action 4.6.26 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
New Exclusive Character Event [School Rumble]!
informacje ogólne
wersja 4.6.26 (82)
Data umieszczenia 2020-05-04 15:36
rozmiar 89.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/15 12:57
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |