Mój diggy dog ​​2
4.6 (4)

Mój diggy dog ​​2

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

My Diggy Dog 2 to zabawna gra zręcznościowa, w której musisz kontrolować psa badającego podziemne terytoria. Musi unikać pułapek, znajdować skarby, rozwiązywać sekrety.

Zakochana podróżniczka szukała skarbów i odkrywała tajemnice starożytności. Wyprawa do kraju o zimnym klimacie przyniosła nieoczekiwaną niespodziankę - porzuconego szczeniaka. Urocze stworzenie było łatwo oswojone, zwane Marty i zabrane ze sobą podczas każdej podróży. Kiedy pies dorastał, jego kochanka zniknęła podczas eksploracji innej jaskini. A ściślej właściciele wyszli razem, kazali psu czekać na powrót przy wejściu. A mężczyzna wrócił, głęboko zasmucony utratą ukochanej kobiety. Marty musiał wziąć sytuację w swoje łapy.

Wierny zwierzak przypadkowo znajduje kartę, na której zaznaczony jest kryształ artefaktu. Gracz pomaga zwierzęciu poruszać się do przodu, eksplorować terytoria, wykopywać specjalne obszary, zbierać cenne przedmioty. Po drodze na bohatera czeka wiele pułapek i łamigłówek, należy dokładnie rozważyć optymalny kierunek ruchu. Nie ma ścisłych ograniczeń, można odblokować część karty w dowolnym kierunku. Właściciel mentalnie wspiera czworonożnego przyjaciela, wyciąga go z lochu po ukończeniu każdego poziomu. Będziesz musiał sam nawigować po katakumbach. W ten sposób możesz zdobyć wiele rodzajów sprzętu, wzmocnić sprzęt.

Funkcje gry My Diggy Dog 2:

  • aktywność archeologiczna zwierzaka;
  • wyjaśnienie przyczyn utraty ukochanego mistrza;
  • wykopaliska, poszukiwania artefaktów;
  • lokalizacje z zagadkami, łamigłówkami i przeszkodami;
  • studiowanie mapy w dowolnym kierunku.

Twórcy stworzyli udany tandem kopacza i platformówki, urozmaicili historię fascynującą historią. Nagłe zmiany wydarzeń wymuszą śledzenie tego, co dzieje się ze szczególnym zainteresowaniem. Akompaniament muzyczny podnosi nastrój użytkownika, budzi pragnienie badań. Na poziomie początkowym podawana jest szczegółowa instrukcja zarządzania, dzięki czemu gracz szybko poznaje niuanse interakcji z totemem. Częste znaleziska przydatnych rzeczy motywują do kontynuowania badań. Pomóż psu dotrzeć do prawdy, znaleźć kryształ i dowiedzieć się, jak to się wiąże z utratą kochanki!


Reklama

Pobierz Mój diggy dog ​​2 1.3.1 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
Meet the new version in which you will see:
- Many fixes and details added

Have fun playing!
informacje ogólne
wersja 1.3.1 (365)
Data umieszczenia 2020-05-04 15:29
rozmiar 65.57 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/16 12:56
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |