Football Killer
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Football Killer to niezwykła gra zręcznościowa, w której musisz zniszczyć wszystkich przeciwników na boisku jednym genialnym uderzeniem piłki. Rykoszet pomoże trafić w kilka celów.

Agresywny zawodowy sportowiec jest gorszy niż jakikolwiek zabójca. Do walki z przeciwnikami potrzebuje wystarczającej ilości wysokiej jakości sprzętu sportowego. Bohaterowi projektu udało się wyrosnąć na profesjonalnego piłkarza, a potem nagle zainteresował się zabójstwami. Dystrybucja obejmowała członków drużyny, przedstawicieli innych drużyn, ochroniarzy, a nawet lojalnych fanów. Poziom zostanie ukończony pomyślnie, jeśli tylko zabójca pozostanie przy życiu w miejscu. Trzy nieudane uderzenia z rzędu oznaczają awarię poziomu, co wywołuje powtarzającą się misję.

Na stronach z przebiegłym układem ścian i przedmiotów pomocniczych totem gracza musi uderzyć piłkę, aby wszyscy zostali natychmiast zabici. Linia przerywana pomaga obliczyć trajektorię piłki, aby wybrać optymalną strategię dla konkretnego miejsca. Konieczne jest przeanalizowanie możliwości odbicia, a także użycie trampoliny, materiałów wybuchowych i innych elementów przydatnych w takim przypadku. Okresowo sprzęt sportowy powinien popychać tylko dodatkowy ciężki przedmiot, który spadnie na ofiarę i spowoduje jej śmierć. Kolce można również umieścić na ścianach, z których sferyczne narzędzie natychmiast się opróżnia. Zastanów się, jak uniknąć tych ostrych przeszkód.

Cechy gry Football Killer:

  • masakra przeciwników;
  • błędne obliczenie toru lotu elementu uderzeniowego;
  • dostosowanie wyglądu piłkarza;
  • krwawe misje;
  • logiczne zadania.

Układanka pozwala połączyć relaksację z treningiem mózgu. Antagoniści statyczni zachowują się spokojnie, nie zauważają latającej piłki, kamienia lub innych groźnych przedmiotów. W czasach śmiertelnych starć można obserwować rozpryski, a nawet fontanny krwi. Projekt kreskówki sprawia, że ​​obraz jest sztuczny, eliminuje strach. Dodatkowy tryb punktacji bramek pozwala ćwiczyć, doskonalić swoje umiejętności, aby powrócić do ulubionej profesji zabójcy z nowymi umiejętnościami. Taki futbol będzie ciekawszy niż wielu strzelców!


Reklama

Pobierz Football Killer 1.0.17 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
Bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.0.17 (17)
Data umieszczenia 2020-04-21 05:56
rozmiar 55 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

INTERACT_ACROSS_USERS

INTERACT_ACROSS_USERS

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/17 12:20
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |