4x4 Mania
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Gra 4x4 Mania to zabawny wyścig, w którym musisz prowadzić SUV-a, pokonywać trudne trasy, wykonywać misje i brać udział w walkach o derby.

Użytkownik kontroluje potężny samochód, niezależnie reguluje jego wygląd, wskazuje nazwę żelaznego konia i inne niuanse. Parametry techniczne są również otwarte dla głębokich ustawień. Możesz wybrać koła i zmienić ciśnienie w oponach, możesz zmienić zderzak, wziąć odpowiednie zawieszenie, zoptymalizować inne parametry. Ustawienia w dużej mierze zależą od celów i krajobrazów do pokonania. Przygotowanie do wyścigów w tundrze zasadniczo różni się od podróży na pustyni, jazda na nartach w górach ma niewiele wspólnego z pokonywaniem leśnych zarośli.

Deweloper oferuje różne style wyścigów. Konkursowi spodoba się osiągnięcie określonej liczby punktów kontrolnych. Inni będą chcieli brać udział w misjach i wykonywać zadania na dużą skalę. Nadal istnieje możliwość odwiedzenia areny i zorganizowania prawdziwej masakry samochodowej. Umożliwiono komunikację online z prawdziwymi przeciwnikami na specjalnym czacie, a także zapraszanie znajomych do ekscytującej konkurencji. Dobrze rozwinięta fizyka i szeroki wachlarz możliwych uszkodzeń sprawiają, że nawet doświadczeni kierowcy są zmęczeni. Gracze i boty nie dają odpustów, dlatego zachowuj się ostrożnie.

Charakterystyczne cechy gry 4 × 4 Mania:

  • 17 samochodów do wyboru;
  • modernizacje techniczne pojazdów;
  • strojenie strojenie;
  • kilka formatów rozgrywki;
  • 8 punktów widzenia.

Symulator ma szeroki zakres ustawień SUV-ów, dzięki czemu możesz złożyć unikalny samochód. Trasy zaskakują dużą liczbą trudnych odcinków. Łatwo jest zgubić się w dziczy kamiennego miasta na środku pustyni lub ugrzęznąć w leśnym bagnie na długi czas. 8 kamer pozwala wybrać optymalny kąt kontroli tego, co się dzieje, a wśród opcji sterowania każdy użytkownik znajdzie odpowiedni algorytm. Średnia jakość projektu graficznego jest kompensowana przez różnorodne lokalizacje i szeroki zakres emocji podczas pokonywania odległości. Zbierz najlepsze SUV-y i wygraj je w dowolnych trybach!


Reklama

Pobierz 4x4 Mania 4.20.03 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
This update's multiplayer won't be compatible with older versions due to sync changes, so make sure your friends update too!
Huge content update with several new vehicles, new features and a big expansion to the Arena map. You can read the full version of the change log on our website linked on the page as the Developer Website.
informacje ogólne
wersja 4.20.03 (242003)
Data umieszczenia 2020-06-28 13:39
rozmiar 39.36 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Limbersoft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/02/20 12:46
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |