Topór Mayhem
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Mayhem Axe to przygodowa gra zręcznościowa, w której postać z magicznymi zdolnościami i bronią do walki w zwarciu konfrontuje się z antagonistami i przeszkadza w realizacji ich złych planów.

Na początku gracz musi wybrać bohatera lub bohaterkę z określonym zestawem umiejętności. Później będzie okazja, aby poprawić niektóre parametry, kiedy będą zwycięstwa w pierwszych lokalizacjach. Nikt nie jest dobroduszny dla tej postaci. Gdy tylko wejdzie na nowe terytorium, ktoś agresywny zaczyna rzucać groźby, zastraszać i rysować najstraszniejsze perspektywy nieproszonego gościa. Musisz sparować nie mniej gwałtowne frazy, krótki dialog szybko przeradza się w długą walkę z wieloma przeciwnikami. Agresywni ludzie są zastępowani przez wszystkie złe duchy, zombie, trolle i inne dranie pojawiają się ze wszystkich stron i chcą walczyć.

Walka wręcz jest znacznie uproszczona dzięki obecności miecza lub innej potężnej broni białej. W dolnym rogu użytkownik znajdzie przyciski manewru, a ich właściwa kombinacja zwiększy obrażenia antagonisty. Po upadku wróg może wstać i kontynuować bitwę, nie relaksować się zbyt wcześnie, czasem na wznak powinien zadawać dodatkowe ciosy. Zło może pochodzić z dowolnego kierunku, środowisko złych i agresywnych postaci jest wyjątkowo niebezpieczne dla dobrej postaci.

Charakterystyczne cechy gry Mayhem Axe:

  • walczyć z przedstawicielami sił ciemności;
  • konfrontacja z kilkoma wrogami jednocześnie;
  • czary i praca z różnymi energiami;
  • zbieranie magicznych eliksirów;
  • pomoc wielkiego smoka.

Pomiędzy poziomami na ekranie zostanie wyświetlona mapa z otwartymi i zablokowanymi strefami, minionymi terytoriami i tymi, które jeszcze nie zostały usunięte z przeciwników. Magiczny składnik ma fundamentalne znaczenie w historii. Podczas podróży możesz znaleźć niebieski i czerwony eliksir, aby przywrócić zdrowie i zyskać dodatkową siłę. Udane akcje pozwalają także przywołać ziejącego ogniem smoka lub skorzystać z innych przejawów nieograniczonej mocy.

Deweloper stworzył ładne klimatyczne lokalizacje i pracował nad projektem graficznym. Bardziej przemyślana fabuła pomoże pozbyć się monotonii wydarzeń, ale gra pomoże również oderwać się od zgiełku gry w obecnym formacie. Staraj się niszczyć wszelkiego rodzaju antagonistów i niszczyć ich złe plany!


Reklama

Pobierz Topór Mayhem 1.531 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
- New 4 Playable Hero Character
- World Map Selection (non linear gameplay progression)
- Different story for each Hero (fun replayability)
- 6 New levels.
- New traps to avoid
- Grapple and throw the enemies!
- And lots new enemies!
informacje ogólne
wersja 1.531 (8)
Data umieszczenia 2020-03-03 18:52
rozmiar 57.54 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/04 12:51
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |