Call of Mini Dino Hunter
0 (0)

Call of Mini Dino Hunter

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Opis:

Call of Mini Dino Hunter to fajna gra akcji, w której dziedziczny łowca walczy z dinozaurami, tworzy najlepszą broń do niszczenia wielkich stworzeń i kontynuuje polowanie, pomimo ciągłego niebezpieczeństwa!

Postać jest mile widziana w wiosce myśliwych, gdzie powstała nieprzyjemna, niebezpieczna dla ludzi sytuacja. W pobliżu wioski znajduje się starożytny las, z którego nagle zaczęły nadchodzić straszne jaszczurki. Przez wiele dziesięcioleci czaiły się w zaroślach lasów, ale ciekawość i pragnienie zysku przezwyciężyły strach przed ludźmi. Główną nadzieją przestraszonych wieśniaków jest syn legendarnego łowcy. Musi niszczyć przeciwników na każdym poziomie, wykonywać misje i wykonywać różne zadania, aby zapobiec panice wśród mieszkańców wioski.

Gracz wybiera totem spośród pięciu celowych bohaterów. Konieczne jest uwzględnienie umiejętności początkowych i możliwości ich ulepszenia. W sumie użytkownikowi oferuje się do 50 umiejętności dla wojownika, ich połączenie pozwoli ci atakować potężnych wrogów, uratować ci życie w zderzeniu z bossami. Zaleca się posiadanie kilku rodzajów broni w arsenale (dostępnych jest w sumie 21 modeli prymitywnych środków ataku). Jeśli antagonista jest daleko, możesz strzelać do niego różnymi łukami, lepiej walczyć z prototypami mieczy w pobliżu. Bohater sam tworzy i modernizuje broń.

Charakterystyczne cechy gry Call of Mini Dino Hunter:

  • niszczenie dużych jaszczurek;
  • wybór 5 postaci z oryginalnymi umiejętnościami;
  • pięćdziesiąt umiejętności dla totemu;
  • 32 rasy antagonistów;
  • tworzenie i ulepszanie broni.

W akcji z elementami chodzika będziesz musiał dużo chodzić w pobliżu. Na stronie można znaleźć przedmioty rzemieślnicze, niektóre z nich będą przydatne do ulepszania narzędzi i wyposażenia do ataku. Projekt graficzny jest rustykalny, ale duża liczba antagonistów gwarantuje wysoką dynamikę wydarzeń, eliminuje zachowania pasywne. 50 osiągnięć służy jako dodatkowa motywacja, a status potomka wielkiego myśliwego sprawia, że ​​stale utrzymujesz nienaganną reputację i pokazujesz, co najlepsze. Dinozaury są wyjątkowo agresywne. Przejrzysta strategia, inteligentne podejście i mistrzowskie połączenie technik walki pomogą poradzić sobie z tłumem tych zwierząt!


Reklama

Pobierz Call of Mini Dino Hunter 3.2.4 dla ASUS Transformer Pad TF300TG

Nowości w tej wersji
-Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 3.2.4 (17)
Data umieszczenia 2020-04-14 19:24
rozmiar 28.23 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/03/10 10:32
Inne gry ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG

ASUS Transformer Pad TF300TG Wersja: Android 4.0 (Ice Cream Sandwich )
Procesor główny: Quad-core 1.2 GHz Cortex-A9)
Ekran: 10.10", 1280x800
Rozmiary: 263 x 180.8 x 9.9 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |