KAABIL: Hrithik Official Game
0 (0)

KAABIL: Hrithik Official Game

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

KAABIL gra: Hrithik Official Game to gra logiczna dla systemu Android, w której będziesz zarządzać niewidomego z trzciny cukrowej. Nieco węższe podejście dziwne, prawda? Ale to wyjaśnienie, stwierdziliśmy, że to samo dla reszty - udział w komentarzach. Przygotował grę w studiu musi grać w gry, które ma siedzibę w Indiach i to jest kolejny wątek do zrozumienia tego, co się dzieje.

Patrząc na imię, od razu widać, że jest to jakiś „oficjalnej gry”, to tylko to, co «KAABIL» nikt nie wie. Ale Google wie wszystko, więc wiem, że jesteś teraz! Jest to nowy indyjski film, który został wydany na początku tego roku, a fabuła tego filmu jest właśnie o ślepym młodego człowieka, który nie poddaje się i próbuje rozwiązać problemy życia, pomimo braku widzenia. Niemniej, wybór bohatera i fabuły wydaje mi się dziwne.
Drugi dziwny moment - rozgrywka. Jak zostało napisane, że jest to gra logiczna, w której głównym zadaniem jest przejść poziom od początku aż do jego końca na specjalnej trasie. Złożoność będzie od innych ludzi, sądząc po widzącej zdania, że ​​z jakiegoś powodu też iść wzdłuż tej trasy ... Gra, nawiasem mówiąc, krok po kroku. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to jasne, jeśli znajdziesz się w Indiach, to zrozumiesz, że nie trzeba zaślepić to jest bardzo trudne, istnieje ogromna liczba ludzi, i wszędzie. To tylko w tym przypadku nie musi kolidować z żadnym natychmiast trzeba zacząć od nowa, jednak ja osobiście nie widzę nic karnej na tym, że osoby niewidome twarz tępym (w przeciwnym razie innych ludzi w grze jest trudno to nazwać).
Jeśli można ignorować dziwność powyższego, można zanurzyć się w obfitości ciekawych poziomów, z których każdy jest nieco bardziej skomplikowana, poprzedni, a zatem jest to mózg, należy użyć najbardziej. Iz zamkniętymi oczami słaby? :)

cechy:

  • Piękna grafika i animacje
  • krok po kroku rozgrywki wraz ze wzrostem złożoności
  • prawie trzy tuziny poziomy
  • Zbierać ukryte monety
  • Walki z bossami!
  • świetny soundtrack


Gry Wady:

  • tam jest reklama i trochę darowizny, choć nie jest jasne, że nie można na ogół kupić ...


Konkluzja: wydać żywy analogii KAABIL gra: Hrithik Official Game jest jak kino indyjskie, jak piękny, jak ciekawy, nawet z takim rozumieniu, ale tak dziwne, że wielu może nawet przestraszyć ...


Reklama

Pobierz KAABIL: Hrithik Official Game 1.2 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
->Bug Fixes
->Optimized
informacje ogólne
wersja 1.2 (23)
Data umieszczenia 2019-03-27 12:21
rozmiar 50.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/06 08:58
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |