Quest Dash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Dash gra Quest na Androida oferuje doskonałą okazję, aby przejść na długiej przygody, nawet bez konkretnego celu, który jednak wielu nawet nie starają się znaleźć w takich grach. Przygotowaliśmy gry w studio Tiny Titan Studios, z niektórych prac, które już zna, takie jak zatrzaskowe Tap Smiths lub pasażu o pociąg o nazwie Tiny szynach. Jeśli podoba Ci się ta gra, to na pewno cieszyć się ich nowy projekt, który podobnie jak drugi postanowili przeprowadzić w popularnym stylu pixel-art, w tym przypadku, łącząc w grze wiele ciekawych gatunków, to dla takiego programu, przedstawię ci go i.

  • Rahner.

Nie jest tajemnicą, że w grze trzeba biegać, biegać ciągle walcząc z potworami, a nawet schwytanych się czekać na koniec każdego etapu. Oczywiście, podział poziomy nie są typowe dla biegacza, więc warto zauważyć, że nie umrze od wszelkich kontaktów z potworami, ponieważ najpierw trzeba spędzić cały zestaw życiu. W rzeczywistości, system ten pozwala na dodanie dynamiki gry, ale to wystarczy.

  • gra fabularna.

W trakcie podróży twojego bohatera może być i trzeba pompować, które przerastają coraz trudniejszych przeciwników, jak również wizualnie obserwować wyniki swoich działań, jak to konieczne, aby rozpocząć niemal nagie, stopniowo rozwija broń, zakup zbroi i tak dalej. Właśnie tutaj działa całkiem ciekawy program - jeśli umrzesz, zaczynasz mieć od początku, jednak zostawić umiejętności i zarabiać pieniądze, tak że po powrocie można dostać się do miejsca zgonu, to będzie dużo trudniejsze niż w ostatniej chwili, i trzeba wrócić dość często. Taki system nie może być najbardziej wygodne i wyraźnie nie sprzyja możliwości szybko przejść grę, ale dzięki niej będzie można uważać!

Gry Wady:

  • reklama i Donat zawsze realizować takie projekty, nie bez nich ten czas.


Rezultat: dynamiczna i ciekawa gra Dash Quest zapewne ucieszy wszystkich fanów klasycznych wykresów, a także zaostrzenie rozgrywki z mnóstwem powtórki!


Reklama

Pobierz Quest Dash 2.9.14 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Your legendary journey begins here! Conquer evil in the original RPG smash hit, Dash Quest!

Update 2.9.14 includes:

• Minor bug fixes
• Small quality of life improvements
informacje ogólne
wersja 2.9.14 (607248)
Data umieszczenia 2020-01-31 06:12
rozmiar 39.55 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/09 08:56
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |