Quest Dash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Dash gra Quest na Androida oferuje doskonałą okazję, aby przejść na długiej przygody, nawet bez konkretnego celu, który jednak wielu nawet nie starają się znaleźć w takich grach. Przygotowaliśmy gry w studio Tiny Titan Studios, z niektórych prac, które już zna, takie jak zatrzaskowe Tap Smiths lub pasażu o pociąg o nazwie Tiny szynach. Jeśli podoba Ci się ta gra, to na pewno cieszyć się ich nowy projekt, który podobnie jak drugi postanowili przeprowadzić w popularnym stylu pixel-art, w tym przypadku, łącząc w grze wiele ciekawych gatunków, to dla takiego programu, przedstawię ci go i.

  • Rahner.

Nie jest tajemnicą, że w grze trzeba biegać, biegać ciągle walcząc z potworami, a nawet schwytanych się czekać na koniec każdego etapu. Oczywiście, podział poziomy nie są typowe dla biegacza, więc warto zauważyć, że nie umrze od wszelkich kontaktów z potworami, ponieważ najpierw trzeba spędzić cały zestaw życiu. W rzeczywistości, system ten pozwala na dodanie dynamiki gry, ale to wystarczy.

  • gra fabularna.

W trakcie podróży twojego bohatera może być i trzeba pompować, które przerastają coraz trudniejszych przeciwników, jak również wizualnie obserwować wyniki swoich działań, jak to konieczne, aby rozpocząć niemal nagie, stopniowo rozwija broń, zakup zbroi i tak dalej. Właśnie tutaj działa całkiem ciekawy program - jeśli umrzesz, zaczynasz mieć od początku, jednak zostawić umiejętności i zarabiać pieniądze, tak że po powrocie można dostać się do miejsca zgonu, to będzie dużo trudniejsze niż w ostatniej chwili, i trzeba wrócić dość często. Taki system nie może być najbardziej wygodne i wyraźnie nie sprzyja możliwości szybko przejść grę, ale dzięki niej będzie można uważać!

Gry Wady:

  • reklama i Donat zawsze realizować takie projekty, nie bez nich ten czas.


Rezultat: dynamiczna i ciekawa gra Dash Quest zapewne ucieszy wszystkich fanów klasycznych wykresów, a także zaostrzenie rozgrywki z mnóstwem powtórki!


Reklama

Pobierz Quest Dash 2.9.19 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
The original RPG endless runner that spawned 2 sequels! Hours of exploration, adventure and epic battles!

Update 2.9.19 includes:
• General optimizations, quality of life improvements and minor bug fixes!
informacje ogólne
wersja 2.9.19 (707390)
Data umieszczenia 2020-08-30 10:07
rozmiar 41.86 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.1★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/09 08:56
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |