cosmo Race
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Cosmo Wyścig na Androida jest wyścig w Internecie, w którym nie było samochodów, motocykli i innych pojazdów, wszystko jest o wiele łatwiej - osiągnąć zwycięstwo będzie na piechotę, starając się szybciej niż pozostałych pięciu członków, a mianowicie jak wiele czeka na Ciebie na każdym etapie ich nietypowe zdarzenia. Przygotowany przez twórców gry ze studia NANOO Company Inc., które działają w tym gatunku po raz pierwszy, ale wydaje mi się całkiem pomyślnie.

Rozgrywka jest dość prosta konkurencja, co implikuje konieczność uruchomienia trzy okrążenia, należy wspomnieć o dwóch punktów kontrolnych - na początku (aka mety) oraz w pobliżu czerwoną flagą, zainstalowaną w środku drogi, jeśli można to tak nazwać. Kto będzie działał szybciej, otrzyma kolejne nagrody i złoto, ale wszystko inne nie jest regulowane przez przepisy, a zatem tutaj przychodzi sprytu i doświadczenia.
Znaczenie każdej trasie jest, że nie zawsze będzie gdzie oszukiwać. Na niektórych można uruchomić w jednym z dwóch kierunków, gdzie istnieją specyficzne obszary, które wymagają, aby trenować do przekazania, w tym samym czasie na całym świecie, można skorzystać z premii i wzmocnień, które pozwalają na zamrożenie wrogów, wysadzić swoje rakiety, i tak dalej. Porażka nie jest ich wniosek, jednak może zabrać cenne sekundy, ale coraz częściej decydują kto będzie zwycięzcą.
Ważne jest, aby pamiętać, że obecność Donati w tej grze nie jest koniecznie, aby ukryć, że nie jest w żaden sposób wpływać na wyścig. Tak, nie można gromadzić złoto i szybsze otwarcie nowych tras i ciekawych postaci, jednak tor jakoś równe dla wszystkich, a każda postać jest wygląd i nic więcej, charakterystyka techniczna wszystkie takie same, więc muszę przyzwyczaić się osiągnąć wszystko niezależnie od siebie.

cechy:

  • w każdym wyścigu udział astronautów
  • Każdy z sześciu jest prawdziwym graczem
  • kilka opcji dla ruchu na każdej trasie
  • Zebrać i wykorzystać premię, aby spowolnić przeciwników
  • regularne oceny, sezonowe i tygodniowego


Gry Wady:

  • reklama i Donat, ale one nie przeszkadzają ani nie wpływa na wyniki


Konkluzja: Niestety, wielu fanów samochodów będzie niezadowolony, jednak gra Race Cosmo całkiem dobrze bez nich, a co najważniejsze, to naprawdę sprawiedliwe rasy, które występują coraz rzadziej.


Reklama

Pobierz cosmo Race 1.3.05 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Made changes to privacy policy (GDPR : EU)
informacje ogólne
wersja 1.3.05 (305)
Data umieszczenia 2018-06-03 11:15
rozmiar 53.49 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/11 07:44
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |