Miasto Mania: Miasto budynku gier
4.4 (12)

Miasto Mania: Miasto budynku gier

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Miasto Mania: Miasto Building Game to symulator, przynajmniej tak mówi słynne studio miliony Gameloft, a wszyscy wiemy, co wystaje ona doszła do Android, i delikatnie mówiąc, często nie są one najbardziej skuteczne. Radzić sobie z faktem, że otrzymał „najlepszy” gra miejska i musimy, zacznijmy!

Jak zwykle, gra okazała się jasne i kolorowe grafiki tutaj wielkie do zastosowań mobilnych, ale nie jest najważniejszą rzeczą w tych grach? Jak pokazuje praktyka - nie tak, że nie będziemy zwracać uwagę na składnik wizualnej i przystąpić do wypełniania większość gier i treści, które mają nam do zaoferowania.
Sama idea była w ogóle bardzo ciekawe, ale niestety nie do końca oryginalny, ale kto i kiedy to się skończy? Tylko głównym punktem jest zbudowanie naprawdę ładne i piękne miasto. Trzeba wziąć pod uwagę wszystko z innej lokalizacji obszarów mieszkalnych i terenów przemysłowych, kończąc obecność dróg, ważnych budynków miasta, środowiska i innych układów, które czynią życie trochę lepszymi obywatelami. Nawiasem mówiąc to jest na ich umysł i będzie musiał poruszać się z decyzją większości sporów, który pojawi się coraz więcej, jak rozwijać swoje miasto.
Co zaskoczyło gra posiada system Donat, które okazało się, że nie koniecznie używać nie jest bardzo charakterystyczna dla studia i do gatunku jako całości, ale może to być tylko szczęśliwy.
Oczywiście, trzeba dbać o rolnictwie, żeby go odciągnąć od głównego miasta i innych zasobów, górnictwa, które można rozwijać, że generalnie mówi nam, że nie ma dużo treści, i wiele innych. Jedyną rzeczą, która naprawdę zdenerwowany - gra jest tracone z powodu dynamiki dużej liczbie okien z ulepszeń, które muszą stale otwierają się i zamykają, ale jest problem wielkości ekranów, nie więcej.

cechy:

  • wiele budynków i inna produkcja
  • zbierać zasoby i rozwijać
  • Wszystkie budynki mogą być pompowane
  • Piękne i jasne grafiki
  • wiele postaci, każda z unikalnymi zdolnościami
  • Gra zapowiada się rozwijać, regularne dodawanie treści


Gry Wady:

  • reklama - jest Donat - istnieje, ale można tolerować.Konkluzja: Oczywiście, twórcy znacznie przesadzone, nazywając grę jako symulator, a „najlepsze”, ale w przeciwieństwie do innych projektów bolshinsvo gra miejska Mania: miasto budynku Gra okazała się dobra strona, więc trudno nie polecić fanom okazjonalnych projektów rozwoju obszarów miejskich.


Reklama

Pobierz Miasto Mania: Miasto budynku gier 1.9.0a dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Greetings Mayors, here’s what the new update includes:
- New City Rank 8 now available! Complete City Tasks for Mayor Badges to level up your city and earn buildings as rewards.
- Watch out for the upcoming limited-time Rare Item Hunt event, all Rare Items Bizzie Missions will have 2x chance of success during this event.
- City Mania on Google Play is now Notch-Friendly, check it out!
informacje ogólne
wersja 1.9.0a (19041)
Data umieszczenia 2019-02-01 14:22
rozmiar 59.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM8 ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Wszystkie aplikacje Gameloft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.44★ 88.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/13 07:09
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |