Gra Family Guy Freakin Komórka
0 (0)

Gra Family Guy Freakin Komórka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gry Family Guy Freakin Komórka gry na Androida jest zagadką, która opiera się na bohaterów serialu Family Guy udał, twórcy byli w stanie zebrać znaków z wszystkich 15 sezonów! Więc oni nie ukrywają, że wydawcy serialu również udział w rozwoju gry, aby uczynić go znacznie bliżej użytkownika końcowego. Wydawcy wykonane również studio ***, który nie po raz pierwszy tworzy projekty oparte na animowane historie z niebieskim ekranie.

Gra niestety zdecydował się na „trzy w rzędzie” formacie, oferując nam analizować gruzu szklanek i butelek, a nie jest tajemnicą, temat alkoholu wielokrotnie podniesiony w kreskówce. Również w grze nie przegap okazji, aby przypomnieć opinii publicznej o innych wad, które wielokrotnie odbitych w Griffin, a tu dość zwięźle zapytać, jak to wszystko gra ma do publicznego dostępu, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę limit wieku 3 + ... Przez moje normy jest pełna 18+ i nic więcej, ale bez nas zrozumieć.
Tak czy inaczej, wynik każdego z naszym poziomie przebieg powinien być pijaństwo z głównych bohaterów, którzy będą rozmawiać na różne tematy, a wstać drugi bezwstydu. Ponadto, czekasz na innych wulgarnych cech bohaterów, którzy następnie w oczywisty nadmiarze, ale jeśli kochasz tę kreskówkę, nie ma nic złego dla Ciebie tu nie ma, jakby kreskówki ty nie ma nic wspólnego, a były po prostu patrząc na jasnym układanki dla Twojego dziecka, polecam zwracać uwagę na innych projektach.

cechy:

  • Ponad 160 warstwy impregnuje wulgarnych i innych szczegółów
  • Duża liczba znaków z serialu Family Guy
  • Skandaliczne tryby gry dla ludzi z poczuciem humoru
  • Dużo humoru i żartów
  • Jasne grafika i animacja wysokiej jakości


Gry Wady:

  • Bez reklam i Donata nie zrobił, ale nie jest to najbardziej niebezpieczne
  • Trudno polecić grę dla osób poniżej 18 roku ...


Rezultat: wentylatory Family Guy będzie go kochać, nawet pomimo faktu, że gra Family Guy Freakin Komórka gra jest logiczna, która może być trudno o nazwie gayest gatunek, jednak, jak pokazuje praktyka, nawet logiczna może być świetną zabawą i koncentruje się na dorosłych!


Reklama

Pobierz Gra Family Guy Freakin Komórka 2.14.3 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Love is in the air and beer is in my glass! You don't have anyone to spend Valentine's day with? We got you covered, come play with us! Just be careful, the truck is full of snails, don't know how it happened, but I suspect its because nobody cleans in here.
- 80 New Levels in 4 New Worlds!
- New Obstacle: The Snail! Find it on new levels!
- Get better daily rewards each day with the new Daily Login Calendar!
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.14.3 (2014003)
Data umieszczenia 2020-02-16 03:48
rozmiar 98.11 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/13 08:20
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |