Planet woda
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Water Planet gry na platformie Android to gra zręcznościowa, w której będziesz podróży na przeciągające poziomach, starając się dotrzeć do mety, podczas kruszenia przeciwników jak najwięcej i zebrać jak najwięcej monet. Przygotowaliśmy grę w studiu APPIDEA Capital Ltd, która liczy już trzy mecze, ale mogą trudno nazwać popularne, a sądząc po tym projekcie tutaj problem nie jest wyraźnie w treści.

Historia zaczyna się w przestrzeni kosmicznej, gdzie ich działalność jest latający statek z naszego głównego bohatera, ale jego droga mija planecie, która została wcześniej nie uważa się za rozstrzygnięty, ale to był błąd. Cała planeta jest pokryta wodą, w głębi której mieszka niebezpieczne stworzenie, które jest w stanie zebrać potężną wiązkę za pomocą którego jest on wyciągnął do samego statku, w celu zbadania obcych i umieścić nad nimi kilka nie najbardziej przyjemne doświadczenie. Nasz bohater był w stanie uniknąć schwytania, ale teraz on ma dużo pracy - aby przetrwać, aby zapisać swój zespół i zebrać jak najwięcej skarbów, że istnieje tak wiele!
Gra podzielona jest na poziomy długich, z których każdy jest pewien dystans, który chcesz pływać, aby uniknąć ogromną liczbę pułapek, wrogów i innych zagrożeń, które czekają w nieznanym świecie każdego badacza, nawet dostał tu wbrew ich woli. Rozgrywka jest mało skomplikowana, ponieważ w przeciwieństwie do Rahner (co może sugerować obecność monet) będzie zobowiązany do utrzymania stałej wysokiej prędkości, możliwe jest, aby spowolnić, dzięki czemu można łatwo uniknąć trudności, jednak złożoność wzrośnie, gdyż przechodzi. Będziesz mógł zrealizować swoją misję do ciebie?

cechy:

  • fajne podwodny świat
  • prosta obsługa
  • doskonała jakość grafiki i animacji
  • dobry głos, inny dla każdego poziomu
  • różnorodność przeciwników
  • ciekawa historia


Gry Wady:

  • Reklama jest, Donat, z jakiegoś powodu, jest również obecny ...
  • niska złożoność = nuda


Konkluzja: Dobre, ale nudna gra zręcznościowa, to co można powiedzieć o grze Water Planet, a biorąc pod uwagę popularność projektów studyjnych, dostępność reklamowych i darowizny tutaj wydaje się wyraźnie nieodpowiednie.


Reklama

Pobierz Planet woda 1.0.7 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.0.7 (8)
Data umieszczenia 2019-06-04 21:33
rozmiar 65.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

WRITE_INTERNAL_STROAGE

WRITE_INTERNAL_STROAGE

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Przeczytaj słownik użytkownika.

READ_USER_DICTIONARY

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/14 08:29
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |