Wiek 2048
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Age of 2048 to logiczna na Android, które stały się podstawą do pewnego rodzaju klasyka, którego nazwa 2048, że w ogóle, deweloperzy nie ukrywają, ale uczciwość jest rzeczą dobrą. Więc to uczciwi deweloperzy okazała studio Soulgit gier, dla których gra stała się tylko druga publikacja w Google Play, z którego możemy stwierdzić, że studio jest młody, więc nie będę ich oceniać surowo.

Zgadłeś, mechanika, co dzieje się w całości powtarza grę w 2048, tylko tutaj postacie postanowiliśmy zastąpić niektóre budynki i inne elementy ludzkiego życia codziennego, i będzie musiał zacząć z pożarem na gołej ziemi i podstawowe chat Starego stopniowo ewoluować w coś bardziej nowoczesnego więc o to skromny sposób, powtarzając ewolucję standardu życia naszych przodków. Jednak coś widzieliśmy w grze City w 2048, przegląd, który był na naszej stronie internetowej w jesieni 2015 roku. Jedyną rzeczą, która naprawdę wyróżnia ten projekt - rzeczywiście ciekawy temat rozwoju i bardzo zwięzły i piękny design jako pola gry, a inne menu, które ze względu na swoje niewielkie ilości znajdują się obok placu zabaw, który jest dość ciekawym rozwiązaniem. Wystarczy zagrać stanowią znakomite aktorstwo głosowe, które dosłownie motywację do nowych wyzwań, a jeśli grałeś dziadka, dobrze wiesz, ile godzin można spędzić w takich grach;)
To również nie jest zadowalająca i zarabiania system, który nie działa nazwie „zachłanny”, wszystko, co tam jest - małe banery reklamowe, które można oglądać po stracie i zdolności, aby je wyłączyć za bardzo rozsądną cenę, która trafi do rozwoju studio i ewentualnie bardziej poważne projekty w nadchodzącym okresie.

cechy:

  • prosta i intuicyjna rozgrywka, znany z gry w 2048
  • stylowe i oryginalne rozwiązanie dla konstrukcji
  • dobra muzyka
  • okazja, aby obserwować rozwój cywilizacji
  • możliwe jest, aby anulować ruch!
  • są bonusy, które pozwalają na wyburzenie sekcje niskopoziomowe
  • kilka cywilizacji do wyboru


Gry Wady:

  • wątpliwa oryginalność to wybacza
  • jest reklama, która może być wyłączony za kilka dolarów


Rezultat: Age of 2048 jest bardzo godny projekt, który jest w stanie zadowolić fanów gry, a były w 2048 i tych, którzy jeszcze nie mieli czasu, aby odkryć tego gatunku, który, nawiasem mówiąc, polecam to naprawić jak najszybciej.


Reklama

Pobierz Wiek 2048 1.6.12 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
▼Other bug fixes
- minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.6.12 (200045)
Data umieszczenia 2019-10-25 06:35
rozmiar 52.84 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/14 09:32
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |