NASCAR Komórka ciepła
4 (19)

NASCAR Komórka ciepła

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra NASCAR Komórka ciepła dla systemu Android jest wyścig, w którym stajesz się członkiem słynnej serii „NASCAR”, więc jeśli jesteś w temacie, to już wiesz, że nie czeka! Przygotowany 704Games gra w studiu, i to jest ich jedyny projekt dla systemu Android w tej chwili, zobaczmy, w jaki sposób będą one w stanie udowodnić;)

Jeśli spojrzeć na tego typu wyścigów, to staje się jasne, gdzie rozrywkę. Praktycznie wszystkie dyscypliny są aktywnie rozwija, starając się, aby urządzenie wydajne i bezpieczne dla kierowcy, aby umieścić w nich jak najwięcej elektronicznych systemów pomocniczych i tak dalej, który zabija istotę wyścigów. NASCAR to wszystko trochę różne maszyny mają tu prymitywną strukturę, w rzeczywistości, z dala od ciała, silnik, koła, kierowca, przekładni i innych niezbędnych uzgodnień nie ma nic, stąd ogromna prędkość i spektakularne wypadki, ale to ma sens, kiedy jesteś na podium, a jeśli za kierownicą, to jest cool i zabawa z kokpitu?
Nawiasem mówiąc, gra jest hołd, nie jest inna niż cool grafiki, ale widok z kokpitu deweloperów zrobili, bo to właśnie on przyciąga ogromną liczbę fanów tego sportu. Tylko rozgrywka polega na rozwoju swojego garażu, który będzie uaktualnić swój samochód w wielu różnych kierunkach, bez których też większość wyścigu jest kompletna.
Ale jest jedna z głównych wad, które zniechęcają najbardziej casual „zawodników”. Gra okazała się nudna jak dziesiątki wiatrowe okrążeń na torze nie jest największą przyjemność, a także, ze względu na fakt, że inne samochody podróżujących w tym samym poczucie prędkości jazdy nie jest tworzony ...

cechy:

  • klasyczne wyścigi NASCAR i nic innego
  • zbudować garaż i samochód ssać
  • można zbudować cały wyścigowy imperium
  • duży wybór znanych kierowców
  • wiele tras i miejsc pracy


Gry Wady:

  • średnio wykres
  • reklama i pączek
  • nudny gameplay


Konkluzja: gra NASCAR Komórka Ciepło może być zalecane tylko dla fanów tego typu wyścigów, reszta będzie zasnąć za kierownicą, która, choć wirtualne, ale to nie jest konieczne, aby to zrobić i to nie jest do niczego.


Reklama

NASCAR Komórka ciepła dla BLU Advance 4.0

Wszystkie aplikacje 704Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(19)
3.97★ 79.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/15 07:07
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |