Nie rzucaj!
1.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Nie upuszczać gra! Android to gra zręcznościowa, która może być od razu jako „time-killer”, ponieważ bez konkretnej fabuły lub jego celem nie jest tu po prostu jeździć bestie ... Pomimo faktu, że deweloper wykonane studio Oddrok, daje gra gotówkowa projektów z Ketchapp lub Boombit, ale to dobrze, że już od dawna przyzwyczajeni do obserwacji podobnych projektów, poza tym, jeżeli dobrze, to dlaczego nie?

Wdrożone wszystko dość prosta - na klasykę gatunku gra nie jest odbierany nieskończoną rozgrywkę, postanowił złamać poziomy, w których trzeba spróbować, by nie wypaść z drogi, że nie ma stare płytki, pokryte dziwne trasy, czasami mają kilka opcji do przejścia sama fabuła. Ważne jest, aby pamiętać, że gra była swobodna, dzięki czemu może trzymać tutaj przez długi czas, umiarkowanego dynamiki, w rezultacie, komórki nerwowe będzie w porządku.
Jest również dość zabawne Chip była decyzja na części obiektu, która będzie zarządzać. W tym przypadku sześciennych zwierzęta, które będą zmieniać za każdym razem, kiedy się do następnego punktu kontrolnego. Między innymi, że gra była bardzo ładna grafika i doskonały dźwięk, tak że trudno jest go pobrać gorzej niż jej konkurenci, jednak oczywiste korzyści, także nie ma przed nimi.

cechy:

  • prosta obsługa
  • ładna grafika i zwierzetami
  • ponad trzydzieści zwierzęta
  • Trzy kilkanaście poziomów, z których każdy jest tworzony ręcznie
  • pięć różnych przedmiotów
  • dobry soundtrack
  • Tabele wyników z tabeli i osiągnięcia


Gry Wady:

  • Nie bez reklam, które mogą być wyłączone dla pieniędzy


Konkluzja: Gra nie rzucaj! ładne i całkiem proste wiedzieć więcej na ten temat i nie trzeba niczego, ponieważ w rzeczywistości nie ma nic i nie. Ale to jest więcej niż wystarczająco, aby nazwać to świetny czas-killer, więc jeśli jesteś zmęczony Hardcore towarzysze - polecam zwrócić uwagę na coś bardziej prostego.


Reklama

Pobierz Nie rzucaj! 1.1.1 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
• Just don't drop! Small fixes and improvements.
informacje ogólne
wersja 1.1.1 (73)
Data umieszczenia 2018-02-23 17:13
rozmiar 31.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje Oddrok na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.93★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/15 09:10
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |