ZŁOM
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

ZŁOM gry dla Androida, jest to bardzo dynamiczny zawodnik, w której sterujemy robotem, który postawił sobie jeden cel - uciec z fabryki, która doprowadziła do niego i. Przygotowaliśmy grę w studiu lasu gier, dla których jest to drugi projekt, pierwsze trudno nazwać popularne, więc, szczerze mówiąc, nie wiadomo studio. Jeśli chodzi o obcości, będą one rozpocząć niemal natychmiast, jak będzie niemal natychmiast zachwyceni, że gra została wypłacona. Drugą cechą jest zabawa - których cena przekracza trzy dolary! Mam nadzieję, że rozgrywka jakoś pasuje.

Wszystko zaczyna się trochę historii, która w jakiś sposób wyjaśnia, co się dzieje. Znajdujemy się w niektórych zautomatyzowanej fabryce, gdzie roboty są zbierane. I, oczywiście, do pewnego stopnia mają świadomość, że wtedy przeprogramować standardowy program, taki czy inny sposób, nie jest porażką, a nasza robota rozumie, że nadszedł czas, żeby uruchomić, a zaczyna kolejny wyścig, który, na szczęście nie jest to wykończenie, w każdym razie, gra podzielona jest na poziomie, co oznacza, że ​​może udać!
Po drodze będzie wiele przeszkód, jak fabryka nie może pozwolić poza małżeństwem, więc będzie musiał spróbować, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę fakt, że jakoś spowolnić robota, nie można, jak widać, nie jest też hamulec w najnowszym firmware. Dynamika, poziom trudności, głos, grafika - to wszystko na przyzwoitym poziomie, nie powoduje negatywnych, ale jeśli mówimy o płatnym gry, będę przyczepić.
A jeśli się przyczepić, to uzasadnienie trzech znajdziemy dolarów. Poziom tego samego typu, to jest fakt, i są stale rośnie w rozmiarze, który zaostrza efekt tego samego typu. Wiele przeszkód są połączone z tłem jest to szczerze nie lepsze rozwiązanie projektowe, musimy stale mieć oko na palcach, to zbyt męczące.

cechy:

  • 3 różne światy 10 poziomów
  • 11 dodatkowych poziomów jako bonus
  • stosunkowo wysoka złożoność i dynamikę
  • ładna grafika i dobra animacja
  • prosta obsługa
  • brak reklam i darowizny


Gry Wady:

  • Gra zapłacił cenę - trzy dolary, bez procesu


Konkluzja: pomimo prób twórców do zaprezentowania złom grę jako czegoś wyjątkowego, a nawet sztuki, oferując jej właścicieli szkice, rysunki, a nawet tapety nie działa, a biorąc pod uwagę, że do tego konieczne jest także trzy dolary płacić, to obawiam się, że gra jest tak i szczątki znane garstkę ludzi.


Reklama

ZŁOM dla BLU Advance 4.0

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/16 08:06
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |