nurek Dash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Nurek Dash gry na Androida jest świetny czas-zabójca, który pozwala zejść do niesamowitej głębi, lub dokładniej, głębokość nie ma końca w oczach, ponieważ jest to w jaki sposób zbudować czasową zabójcę dzisiaj. Przygotowany Ezone.com gra w studiu, co już udało się zapalić dzięki kilku projektów, które w większości okazały się bardzo popularne, co jest prawdopodobne, oczekiwania i nowości.

Znaczenie jest jasne rozgrywka jest dość proste, w rzeczywistości jest to pionowy biegacz, ale tutaj jest to konieczne, aby przejść w dół zamiast w górę. Proces ten obejmuje ogromną liczbę przeszkód na swojej drodze, czyniąc pozornie przypadkowy gra w reprezentatywnych projektów hardcore, ale jest to jedyne miejsce w całości, atmosfera jest utrzymywana ładną tęczę, a duża różnorodność postaci, z których każda posiada własny kombinezon do nurkowania tylko szczęśliwy i zabawy. Jednakże, ze nowi bohaterowie będą musieli zapłacić złota, które mogą być wyodrębnione podczas następnego nurkowania, ale tutaj, w przeciwieństwie do większości wyjątkowy, zbieranie monet - ciężka praca, bo oni też będą się poruszać, co znacznie komplikuje proces połowów jest jednak to, wzrosty i odsetki, bez których każdy gra natychmiast traci na wadze.
Nawiasem mówiąc, jeśli w procesie gromadzenia bonusy i monet w grze będzie dość trudne, twórcy wymyślił wielką możliwością zarabiania - możliwość obejrzeć film promocyjny i uzyskać dobry nagrodę! Po prostu zatrzymaliśmy się bardziej znajome możliwość darowizny, ale wiemy, że to nie jest modne;)

cechy:

  • Prosta obsługa, intuicyjna rozgrywka
  • umiarkowaną trudność
  • liczne bonusy
  • Śmieszne kostiumy dla każdego znaku swoje
  • Szeroki wybór znaków


Gry Wady:

  • Reklama i Donato, który, nawiasem mówiąc, tutaj zamiennie.


Konkluzja: Niestety, ujawnienie tajemnic Dash Diver ocean Gra przenosi nas jednak rola kolorze czasu zabójcy lat;)


Reklama

Pobierz nurek Dash 1.9.2 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
Tutorial fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.2 (17)
Data umieszczenia 2018-03-10 10:49
rozmiar 42.74 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Ezone.com na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.35★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/16 10:09
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |