Blitz Brigade: Rival Tactics
3.8 (4)

Blitz Brigade: Rival Tactics

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra Blitz Brigade: Rival taktykę na Androida jest strategią, która przeszła długą drogę, zwłaszcza na standardy aplikacji mobilnych. Studio Gameloft, który tym razem działał deweloper, gra o tej samej nazwie, który został pomyślnie rozwijać, aż przekształciła się w internetowej wersji tej gry, aw tej edycji programistów otwarcie prześcigają się słynna gra Clash Royal, i najprawdopodobniej, mają go, nie było gry na światło dzienne kilka lat temu, a dziś jest to trochę późno.

Jeśli grałeś oryginalną wersję od innych twórców, gra tego projektu nie będzie w stanie cię zaskoczyć, proszę tylko nowe oddziały i lokalizacja, wszystko pozostaje tak jak poprzednio. Masz kilka Strażacy, aby rozpocząć i rusza do walki, jednocześnie gromadząc energię na zatrudnić więcej bohaterów, aby kontynuować pracę.
Podobnie jak w innych grach, trochę lepiej znane i dumnie noszących nazwę Clash of Clans tutaj trzeba pokonać wrogie fortyfikacje, które nadal składają się z trzech wież, i aby dostać się do centrum będzie musiał pokonać jeden z boku. Jako różnych rodzajów wojsk, a niektóre oferują dużą prędkością, ale słabą ochronę przed atakami, inni wręcz przeciwnie, powoli, ale szkody, to jest bardzo trudne. To przez tych kombinacji można zbudować własne taktyki walki, próbując jak najszybciej i przy minimalnych stratach, aby pokonać wroga.

cechy:

  • Użyj 8 typów myśliwców w swoim zespole
  • Walczyć z graczami z całego świata
  • Dziesiątki żołnierzy ze zdolnością do poprawy
  • Dołącz klany dominować graczy solowych


Gry Wady:

  • To jest, w rzeczywistości, dokładną kopią gry Clash Royal, tylko z elementami Clash of Clans
  • Jak zwykle, reklamy i pikantne Donat czeka na Ciebie


Rezultat: piękne i wysokiej jakości gry Blitz Brigade: Rival Tactics jest tylko próbą deweloperów złapać ich kawałek tortu w niszy z milionami graczy. Jednakże, jeśli nie myśleć o tym z tej strony, gra jest coś dostać bardzo ciekawe, wśród innych rzeczy!


Reklama

Pobierz Blitz Brigade: Rival Tactics 1.1.2q dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 1.1.2q (11222)
Data umieszczenia 2018-05-28 12:10
rozmiar 86.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Wszystkie aplikacje Gameloft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw, powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/17 07:45
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |