Ostatni drogowe
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Gra The Last Droga do Androida jest przygodą, w której znajdziesz się w innym świecie, który uderzył wirusa zombie, a co najważniejsze, fabuła jest trochę jak słynnej serii o tym temacie. Przygotowany Fire_Ball gra w studiu, warto zauważyć, że jest to ich pierwszy projekt dla Androida, więc nie będzie zaskoczony, że niektóre z pomysłów są zapożyczone z najlepszych przedstawicieli gatunku, rozwój konkurencji między nimi.

Gra rozpoczyna się z jej opowiadań, który trochę przypomina początku serii „The Walking Dead”, gdzie główny bohater budzi się w szpitalu w prowincjonalnym mieście, które już wypełnione hordy zombie. W odróżnieniu od serii, tym razem bohater traci pamięć, tak, że żadne osobiste załączniki nie będzie jego hamulce, pozostaje - znaleźć ubrania, skakać do karetki i przejść do następnej podróży, być może ostatni w swoim życiu!
Jednak podróż powinna być bardzo zabawne, ponieważ sugeruje doskonałą fizykę i zniszczenie świata, a także drugą samochód, ogromne hordy zombie, zespół będzie można zebrać ocalałych w tym piekle, i wiele innych układów, które z powodzeniem łączą w sobie kilka gatunków w jednym meczu.
Wśród braki można zauważyć tylko nie jest najlepszą optymalizację deweloperzy sami nie ukrywają, odnosząc się do faktu, że jest to ich pierwszy projekt i obecność niewielkiej ilości reklam z minimalnym lub podane, co oczywiście ułatwi Ci życie, ale również sprawia, że ​​gra trochę mniej interesujące.

cechy:

  • Ciekawa przygoda w świecie po apokalipsie zombie
  • Piękne i ciekawe zadania fizyka
  • Zdolność do pompowania swój samochód i niszczą inne
  • Oczywiście, wiele zombie
  • Wciągająca rozgrywka łączą kilka gatunków


Gry Wady:

  • Trochę dziwne animacji w niektórych etapach gry
  • Jest mały i reklama Donat


Konkluzja: jak już postanowił wybrać się na grze The Last Droga nie będzie, a zatem jedynie zwrócić uwagę na pozytywne aspekty, które nie jest tak mało - ciekawy pomysł, wciągający gameplay, który razem z dobrą fizyką zadowolą większość potencjalnych graczy.


Reklama

Pobierz Ostatni drogowe 2 dla BLU Advance 4.0

informacje ogólne
wersja 2 (12)
Data umieszczenia 2017-05-22 16:35
rozmiar 54.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-05-22 19:39:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/18 09:29
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |