Push Heroes
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla BLU Advance 4.0

Opis:

Wcisnąć Heroes Project for Android to gra fabularna, w której zobaczymy przygody dzielnego rycerza, który postanowił zabić wszystkich wrogów z mieczem i pewną wiedzę na temat magii, Twoim zadaniem jest poprowadzenie go i pomaga w trudnych chwilach. Przygotowany Crazyant gra w studiu, dla których nie jest to pierwszy projekt, jednak znaleźć popularne gry nie mogli, oczywiście, główne nadzieje jest w tym przypadku.

Od rozgrywka niepokoić nie, łamiąc go na poziomie i prezentowania siebie jako dziedziny 6 od 6 kwadratów, która jest trochę jak gra planszowa, trochę klasycznej gry Bomberman, ale taki czy inny tam jest potwór, z którym trzeba walczyć i rozwijać wszystko będzie dość ciekawy i dynamiczna, choć przyrostowego rozgrywki, w którym trzeba będzie uczyć się przeciwników i obliczyć wszystkie możliwe działania z ich strony.
Ponadto, twórcy postanowili wprowadzić dość ciekawe rozwiązanie, co znajduje odzwierciedlenie w całej rozgrywki. Jako takie, Twój bohater nie może chodzić, ponieważ porusza się z pewnym tworzenia płytek, które pozwalają przenieść i lokalizacji i wrogów, które są umieszczone na nim. To dodaje muszą zdawać sobie sprawę z tego, co się dzieje, a nawet więcej, aby pomyśleć o tym, co stanie się po swojej tury. Jednak to, co pomaga znaleźć wyjście z nawet najbardziej trudnych i beznadziejnych sytuacjach, na pierwszy rzut oka, że ​​na pewno dodaje oprocentowanie, co się dzieje, ciągnąc coraz bardziej.

cechy:

  • Klasyczna rozgrywka turowa z innowacyjnymi żetonów
  • Kilka opcji do niszczenia swoich wrogów
  • Cztery rodzaje miejsc
  • Ponad dwa tuziny potwory
  • Interesująca historia, która opóźni cię przez długi czas
  • Pięć różnych znaków, które mają swoje własne unikalne cechy
  • Ssać swoich bohaterów, by stać się silniejszym!


Gry Wady:

  • Reklama i Donat obecny, ale reklama nie przeszkadza, ale łatwo można zrobić bez Donato.


Wynik: Push Heroes gry, można spokojnie polecić wszystkim fanom klasycznych gier role-playing, jak również tych, którzy patrzą na grę, dla której można poświęcić więcej niż noc lub nawet tydzień.


Reklama

Pobierz Push Heroes 1.1.0 dla BLU Advance 4.0

Nowości w tej wersji
更新最新版
informacje ogólne
wersja 1.1.0 (10)
Data umieszczenia 2017-05-22 16:10
rozmiar 68.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
SymantecMobileInsight → AppRisk:Generisk

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-05-22 19:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2017/05/19 08:20
Inne gry BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0

BLU Advance 4.0 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7)
Ekran: 4.00", 800x480
Rozmiary: 125 x 65 x 12.4 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |